Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha a nő szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a nő szex közben elélvezett, de ti még nem, mit vártok tőle, mit csináljon?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmtől hallottam, hogy ő ilyenkor megjátssza, hogy még mindig élvezi az aktust (pedig miután megvolt az orgazmusa, már baromira unja, csak a végét várja), amíg nem végez a pasija is. Helyesen gondolja, hogy ennek ez a korrekt módja? Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a barátnőtök ezt csinálja rendszeresen?

2022. szept. 16. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Az a lényeg hogy ő elment. A többi nem igazán érdekel!
2022. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem tetszene, ha azt mondaná ilyenkor hogy én nem élvezhetek el, majd csak holnap
2022. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Semmi megjátszott dolgot nem szeretek. Ha a másiknak fárasztóvá, kellemetlenné stb. válik a szex, azt mondom, ne erőltessük tovább, befejezzük egymásnak másképp, vagy amit jól esik.

Fenti esetben egyrészt meg lehetne próbálni aktívabban rajta lenni azon, hogy a férfinek se tartson még további fél órába, mire elélvez, másrészt úgy intézni, hogy továbbra is kerüljenek bel a nő számára élvezetes dolgok is, ne unja, hanem kellemes és izgató legyen, sőt lehetőleg élvezzen el többször is. Ennél konkrétabbat nehéz mondani, mert nem tudjuk, melyik fél számára mi az izgató.

Ha viszont tényleg úgy működne a nő, hogy egyszer élvez egy nagyot, utána pedig egyszerűen már képtelen élvezni (szóval egy kicsit a tipikus férfiműködéshez hasonlóan), akkor az ő elélvezését próbálnám későbbre nyújtani, kevesebb erős inger, stb.

2022. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Kenjen a vajas kenyeret .. Főzhet mellé keménytojást ..
2022. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
#7 Persze, itt a GYK-n mindenki nagyon önzetlen, csak annyi magányos idő után legyen már végre pina.
2022. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Mi ezt lekommunikáltuk egymással, hogy kinek mi esik jól. Ha a párom már elélvezett, és én még messze járok, tehát tudom, hogy nem tudok egy-két perc alatt elmenni, akkor vagy átváltunk orálra, vagy a zacsimat nyalja, miközben én verem, vagy cicire/popsira verem, nem csinálok ebből nagy problémát, főleg, mert 10-ből 9-szer ha elélvezett, fél percen belül követem én is.
2022. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Főzzön, mosson, takarítson, addig én befejezem a szomszéd csajjal.
2022. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor általában kézzel vagy szájjal fejezi be.
2022. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Tobbszoros elvezo vagyok, nincs gond

N

2022. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Élvezzen el még egyszer.
2022. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!