Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez nagyon kínos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon kínos, férfiak, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

A munkahelyemtől nem messze van az egyik elvileg legjobb szexshop, és munka után lesétáltam és benéztem. Igazából extra szexi fehérneműt keresek.😅 És ahogy kijöttem (nem vásároltam) ott volt az utcán egy férfi kollégám. És nagyon meglepődött, valamint szerintem nem túl kedvesen mondta, hogy “nem hittem volna, hogy van valakid” én pedig csak annyit mondta, hogy ez bonyolult, de tényleg nincsen párom. És amikor ezt kimondtam őszintén elszégyelltem magam, és mocskosnak éreztem ettől az egésztől magam.

Ti megvetnétek egy ismerősötöket, ha ilyet látnátok? Szerintetek is nagyon szégyenteljes?😅 22N



2022. szept. 17. 00:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem kínos. Mivel nincs párod, azt is gondolhatja például, hogy vibrátort vettél. Azt egyedül is lehet használni, sok nő csinálja. Egyes nőismerőseim pedig nyíltan is felvállalják, hogy használnak, semmi ciki nincs benne.

27/F

2022. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy is! Ne te szégyelld magad! Semmi elitélendő, és szégyellnivalód nincs!
2022. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2%

Van kedved ezt kibeszélni?

Ha igen csak jelezd itt, és csak utána írok neked!

2022. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem kínos, nekem voltak is olyan kollégáim akiknek mondtam is, hogy megyek szexshopba jelmezt venni. 🙂 L
2022. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld mert nincs mit!
2022. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy óriás dildóval a hónod alatt jöttél volna ki onnan, még akkor se kellene szégyellni magad, max kellemetlen.:)
2022. szept. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze hozzá.

Büszkén vállald fel, akkor nem hagysz támadási felületet! :)

2022. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Elöször is ez egy bunko érzéketlen primitív megjegyzés volt, szóval legfeljebb a kolegának volna oka szégyenkezni, hogy ilyen sötét. Ennél még valami otromba szexuálistartalmú viccelődésszerűség is sokkal jobb lett volna. Mondjuk: "Volt megfelelő méret ?" és hülyén vigyorogni. De ez is csak akkor, ha kellően baráti a viszony.

A bunkó megjegyzést persze hogy cikinek érezted, de nincs miért szégyenkezni. Ha én látnám az egyik kolegnőmet, akkor eszembe sem jutna hogy ezért szégyenkeznie kéne, viszont szexuálisan izgalmasnak találnám a szitut.

2022. szept. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a kínos, hogy a csávó egy országos nagy suttyó. Ekkora sötétséget beszólni...
2022. szept. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is szégyenlős voltam, de már nem. Illetve sokkal kevesebb ügyben. egy ilyen dolog egyáltalán nem érdekelne.
2022. szept. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!