Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez nagyon kínos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon kínos, férfiak, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

A munkahelyemtől nem messze van az egyik elvileg legjobb szexshop, és munka után lesétáltam és benéztem. Igazából extra szexi fehérneműt keresek.😅 És ahogy kijöttem (nem vásároltam) ott volt az utcán egy férfi kollégám. És nagyon meglepődött, valamint szerintem nem túl kedvesen mondta, hogy “nem hittem volna, hogy van valakid” én pedig csak annyit mondta, hogy ez bonyolult, de tényleg nincsen párom. És amikor ezt kimondtam őszintén elszégyelltem magam, és mocskosnak éreztem ettől az egésztől magam.

Ti megvetnétek egy ismerősötöket, ha ilyet látnátok? Szerintetek is nagyon szégyenteljes?😅 22N



2022. szept. 17. 00:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Ebben semmi kínos nincs. A kollégád megy egy jó nagy paraszt. Ez a beszólása kb. "hú de ronda vagy, de mégis rádfanyalodik valaki" szintű suttyóság. Csípőből visszavágtam volna, képzeld el igen, de semmi közöd hozzá.
2022. szept. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem szégyen. Sőt, vállald fel hogy igen érdeklődtél a dolog iránt. A pasi pedig egy utolsó bunkó, semmi köze hozzá… ezt pasiként mondom (22f)
2022. szept. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem kínos. A magánélet az magánélet. Munkahelyen kívűl volt.
2022. szept. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze hozzá? Kit érdekel,h mit gondol egy idegen? Sz@rd le nagy ívben.
2022. szept. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez egyáltalán nem szégyen teljes. Lehet azért mondta, mert amúgy bejössz neki.
2022. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az országban az első teambuildingen éjfél körül már mindenki beszél arról, hogy miért nincs pasid, hány gyereked van, miért nincs gyereked, ki kit kúrt meg, ki válik éppen, stb. Ilyenek vagyunk, turkálunk a másik magánéletében. Itt egy szexshop szerintem nem gáz egyáltalán.
2022. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson szégyellni magad emiatt. A kolléga kaphatna a fejéhez, hogy miket beszél. Megkockáztatom, hogy simán irigyelt, hogy te bementél oda pedig ő is beakarna, de az asszony biztos nem örülne onnan semminek. Te pedig - akinek szerinte - nincs senkije simán bemész és veszel valamit ami biztosan nagyon izgalmas.

És még te akarod magad szégyellni emiatt, azért mert élvezni akarod az életet? Ne már.. Nézz rá magabiztosan sőt ha úgy van kérdezz rá, hogy mikor volt ő bent ott utoljára. Ha azt mondja, hogy olyan helyre ő nem jár, akkor elég azt mondani, hogy "Sejtettem" és mosolyodj el. Ennyi. Sok sikert.

2022. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a kollégád is érdeklődött a szexshop iránt.
2022. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Simán beszoltam volna hogy análplug készletet vettem a páromnak és magamnak. Bunkóság volt tőle.
2022. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!