Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a ti véleményetekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. A ti értékelésetek szerint mi számít kicsi, közepes, és nagy pénisznek? Kérlek, írjatok pontos -tól -ig méretsávokat centiméterben.

Figyelt kérdés

Annyi kérdés van itt a farokméretről, jó-e a kicsi, mi van ha túl nagy, stb. Ez azonban szerintem relatív, mindenkinek más.

Épp ezért szeretném sok nő egyéni véleményét olvasni, és a segítségetekkel tisztázni, hogy egyáltalán mettől meddig számít egy pénisz a nők szerint nagynak, kicsinek, közepesnek. Jó lenne látni valós véleményeket, ez ugyan nem lesz reprezentatív eredmény, de az egyéni véleményekből azért mindenképpen kaphatunk egy képet. Elsősorban a hosszúságra vagyok kíváncsi, de ha valaki bónuszként vastagságot is ír, annak is örülök.

Kérlek benneteket lányok, hogy írjátok le erről az őszinte véleményeteket, pontosan megadott méretekkel együtt, minden valódi női vélemény értékes.

A férfiakat pedig arra kérem, hogy ne válaszoljanak, mert nem az ő véleményüket kérdeztem.

Köszönöm minden nőnek, aki értelmesen, őszintén, tényleges méreteket mondva válaszol a kérdésemre.



2022. szept. 17. 06:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

Majd a magukat nőnek kiadó kisfarkúak ide írják hogy a 12-14 cm az a nők 90%-nak ideális.

Persze tudjuk, a valóság az rút…:D

2022. szept. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

12 cm ALATTI a kicsi

12-16cm a Közepes azaz Átlagos

17-20+ cm a Nagy de számomra ez a méret már használhatatlan

Macerás fájdalmas vele a szex

2022. szept. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Ui. A kicsit ne úgy védd h fűz az nem jó semmire


Mert pl én szeretem a kicsit is

2022. szept. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

#2

Persze. Te is nő vagy.

12-16 közepes… ismét egy komplexusos.

12-14 között kicsi.

16-20 között ideális a legtöbb nőnek.

De akit a hazugság az megnyutat…:D

2022. szept. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

#3

Gondoltuk, mivel passzív vagy. Púzóba jó a kicsi!

2022. szept. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Igen nő vagyok

Tudod nem mindenkinek kell a nagy

Amúgy utolsó nem mondasz butaságot fenékbe jó a kicsi mert az nem fáj

2022. szept. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

#6

De csak oda! Csak is oda.

2022. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Vajon miért van az, hogy a farok méret fontosabb a férfiaknak, mint a csajoknak?
2022. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

Vajon miért van, hogy az utcán kiderül hogy mégis örülnek a nők, hogy van egy 16-18 cm gatyában?:D

Más az elgondolás - 12-14 cm is elég, valamire biztos, oké, valakinek biztos jó, de nem a 90%-nak, ez biztos- más a valóság!

2022. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
7es .mivel nekem rövid a hüvelyem így nem tudok mit kezdeni egy naggyal .
2022. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!