Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a ti véleményetekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. A ti értékelésetek szerint mi számít kicsi, közepes, és nagy pénisznek? Kérlek, írjatok pontos -tól -ig méretsávokat centiméterben.

Figyelt kérdés

Annyi kérdés van itt a farokméretről, jó-e a kicsi, mi van ha túl nagy, stb. Ez azonban szerintem relatív, mindenkinek más.

Épp ezért szeretném sok nő egyéni véleményét olvasni, és a segítségetekkel tisztázni, hogy egyáltalán mettől meddig számít egy pénisz a nők szerint nagynak, kicsinek, közepesnek. Jó lenne látni valós véleményeket, ez ugyan nem lesz reprezentatív eredmény, de az egyéni véleményekből azért mindenképpen kaphatunk egy képet. Elsősorban a hosszúságra vagyok kíváncsi, de ha valaki bónuszként vastagságot is ír, annak is örülök.

Kérlek benneteket lányok, hogy írjátok le erről az őszinte véleményeteket, pontosan megadott méretekkel együtt, minden valódi női vélemény értékes.

A férfiakat pedig arra kérem, hogy ne válaszoljanak, mert nem az ő véleményüket kérdeztem.

Köszönöm minden nőnek, aki értelmesen, őszintén, tényleges méreteket mondva válaszol a kérdésemre.



2022. szept. 17. 06:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

A 2-essel értek egyet, pontosan így gondolom én is. Persze majd megkapom, hogy komplexusos pasi vagyok. :D

Szerintem a legideálisabb a 14-16 cm. Kényelmes, nem okoz fájdalmat és "ereszdelahajam" módon is lehet durvábban használni. Bár megint centizgetjük a hosszt, holott még mindig a vastagság a fontosabb.

N40

2022. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%

14 alatt kicsi

14-18 átlag

18-19 tuti méret

19-21 nagy de figyelmesen jó

21-től túlzás, és még életemben nem találkoztam ilyennel

2022. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Én személy szerint nem mennék 14cm alá, 14-16 az ilyen okés, 16-18 ig jó, fölötte pedig a kedvencem.

Alacsony vagyok, de szeretem ha már akkora, hogy fáj közben😅

21/l

2022. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11, akkor mondd, mekkora az ideális vastagság.
2022. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
13, azt szereted ha a méhszájad bökdösi?
2022. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%

14-ig kicsi, 18-ig közepes, afelett nagy. sokat láttam már, a legtöbb 15-16 centis volt. A nagy hossz csak bizonyos pózokban előnyös, hogy nem csúszkál ki. 14 felett már szinte mindegy.


A vastagság viszont sokkal jobban számít. Lehet 20centis is, ha nem érzem h feszítene. Szóval minél vastagabb legyen. Nem találkoztam olyannal, amelyik túl vastag lett volna. 39N

2022. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező! A tiéd mekkora? Szívesen lecsekkolnám ;) 29N
2022. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Én is kérek képet!
2022. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem unalmas eza farok méregetés??
2022. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!