Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hüvelyi orgazmus vagy csiklós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmus vagy csiklós orgazmus?

Figyelt kérdés

Szex közben izgatom magamnak a csiklómat vagy a párom hasának dörzsölődik a csiklóm és ilyenkor az orgazmus tovább tart és a csiklóm nem lesz érzékeny csak a hüvelyem.

Viszont ha párom nyal és úgy van orgazmusom akkor az rövidebb ideig tart és érzékeny lesz utánna a csiklóm.

Szex közben szerintetek milyen orgazmusom lehet?



2022. szept. 19. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
40%

Nekem pl. mindíg mindegy volta pasiként, nekem mikor és hogyan lesz jó. Nem érdekelt. Miért ? Mert én élvezkedni szerettem egész életemben, ami nem egyenlő a hímösztöndugással. Vagyis rászántam az időt minden lányra, nőre akikkel együtt voltam. Sőt általában félredobtam mindent, ha valakivel szeretkezhettem. Eddig a maraton leghosszabb élvezkedésem két nap egyfolytában volt. Ez nem jelenti ersze azt, hogy két napig állt a farkam. (ezt le kellett írnom, mielőtt valaki ezzel lekostoltna). CSak ennyi ideig nem mentünk sehova csak ágy-kád-konyha-WC-ágy-alvás-kád-ágy stb stb. És nem azt lestük számoltuk, kinek hányszor s hogyan lett jó és hogyan. EGyszerűen spontán játszottunk egymással és kész.

És tökmindegy volt, hogy hüvelyi vagy milyen. A lényeg az önfeledt élvezkedés volt. Megspékelve egy kis pezsgő-Martinis hangulattal-pisiléssel, stb stb.

Éééééés, ami a legfontosabb, nem kezdtük el ABCDE pontokban megbeszélni előre a programot és utána nyomunk egy ON gombot :-), Hanem minden ment ahogy éreztük és kész.

Na ezt az érzést öli ki a mindent definiálva és előre meghatározva kell csinálni hozzáállás.

És eleve az amikor azt vesézik, hogy a nőknek csak így vagy csak úgy a jó, ez is hülyeség.

2022. szept. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!