Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akiknek nem a kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek nem a kövér nők a zsánerei, de voltatok már kövérrel, milyen élmény volt? Mennyire volt kövér az illető?

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, 100+ kategória, nem volt "élmény", a hájtól elég kevés póz megy, meg nem is kívántam olyan hű de nagyon de a szükség nagy úr ha nincs más 😃
2022. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

85-90 kg körüli volt a lány, volt rajta felesleg rendesen de ettől függetlenül formás volt, jól oszlott el rajta.


És milyen volt?? Fúú, egy szörnyeteg!! Jó értelemben. Se előtte, se utána senki nem tudott úgy leszívni és kikészíteni mint az a csaj!


Mindig is büszkén vertem a mellemet, hogy milyen sokáig bírom és akár több menetet is egymás után (ami mondjuk igaz is) de az a csaj.. Az első orálnál maximum ha másfél percig bírtam.. Ő volt az első aki le tudott mélytorkozni és szinte sikítottam, hogy hagyja abba mert elmegyek! Aztán jött maga a szex.. Hát egy menet után lihegtem és meg sem tudott mozdulni a szerszám.. Konkrétan életemben először úgy éreztem engem dugott meg egy csaj és nem fordítva.. 😅

2022. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoptattam molett csajt.. életem legjobb szopását kaptam tőle
2022. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Képtelen lennék erekcióra a duci nővel. :(
2022. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Olyan 80 kilós volt a plafon. De elég magas volt 175 centi kb . Szóval annyira nem volt kövér . Volt neki kis hasa meg nagy segg,jó mell.Nem volt rossz. Sőt kimondottan tetszet . Hát még mindig a vékony,közepes testalkatot preferálom én 100 kiló vagyok és 184 centi. Valahogy kicsi,vékony csajjal.jobb a szex mert könyebben tudom forgatni, meg ugy párkapcsolat.terén is jobb mert nagyobbnak érzem magam mint egy duci nő mellett érezném. Kövérrel nem tudnék lenni semmilyen körülmények között.
2022. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy volt, kicsit nehéz volt a hozzáférés, de a nagy mellek tetszettek
2022. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!