Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a hosszú előjátékot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SeniorDog kérdése:

Szeretem a hosszú előjátékot, a lágy, hosszan elnyúló csókokat, a többszörös orgazmust adni, magyarán a 2,esetleg 3 órás szeretkezés, a párom mégis a gyors, rövid meneteket szereti, ez vajon egyfajta pszichológiai dolog?

Figyelt kérdés
Már a kezdetektől ilyen volt, néha belemegy, hogy nyújtsuk el, de nem szereti... :/
2022. szept. 21. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha fiú vagy akkor a válaszom: A mai nőkbe annyi romantika sem szorult mint Medvesajtba a brummogás. Ne is foglalkozz vele cimbi. Tedd be a brét, dugd amíg nem sikít, aztán verd szájába és nyelesd le vele. Vagy csak egyszerűen próbáld megbeszélni vele hogy sokkal nagyobb érzelmi igényeid vannak a szexualitást illetően annál hogy dugd 10 percig a nuniját és szeretnéd éreztetni vele hogy ő egy hercegnő.
2022. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

És ha a kérdező nő?

Akkor a fiúkba nem szorult romantika? Vagy hogy van ez?🤔

2022. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Férfi a kérdező. :)
2022. szept. 21. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeri tem tök egyértelmű hogy férfi a kérdező. Nem fiú, nem nő, hanem negyvenes férfi lehet.
2022. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csicuki ***** válasza:
77%

Teljesen mindegy a kora van aki jobban szereti a hosszabb szeretkezést előjátékkal mint mások egyszerűen csak nem passzolnak az igényeitek.


És én is szeretem a romantikát és mindent ami ehhez tartozik.

Nem a kora dönti el mi kell az embernek.


22N

2022. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a csípős kajákat és a pacalt a párom meg nem, ez pszichológiai dolog? Ízlés, a párod ezt szereti, te nem - nem passzoltok össze szexuálisan az ágyban. Mindenki mást, máshogy szereti, a ti szexualitásotok erősen különbözik.
2022. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Én sem szeretem a hosszú, elnyújtott együttlétekez. Max alkalmanként. 2-3 óra kinek fér bele rendszeresen? Max így tudom elképzelni, hogy távkapcsolatban élrek, és 2 hetente találkozzok.

A másik verzió, hogy ő szeretné, de nem vagy olyan jó az ágyban, mint hiszed, és ezért inkább hamar letudná.

2022. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Max úgy tudom elképzelni, hogy távkapcsolatban éltek...

És lemaradt, hogy nő vagyok.

Késő van már :)

2022. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!