Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem szexszel egy nő hosszab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szexszel egy nő hosszabb ideig a párjával, esélyes hogy megerőszakolhatja?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, bocsi!

Az egyik csoportterapian terelődött ra a tema, es felkeltette az érdeklődésem.

Ti hogy gondoljatok?

Előre is köszönöm.



2016. szept. 13. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Meg nem eroszakolja! De kevesbe kontdollalja magat az biztos... A baratom ia kicsit onzobb olyankor, de azert sexy is h ennyire kivan , plusz a nonek ia hianyzik a sex
2016. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Az a férfi személyiségétől függ. Ha hajlamos az erőszakra, akkor nagyobb a valószínűsége, mint ha nem :)

21/L

2016. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem fogja megerőszakolni.. Hamarabb fogja elhagyni vagy megcsalni... Bár ha egyszer részegen jön haza a pasi akkor előfodulhat hogy erőszakkal a magáévá teszi.. 22 L
2016. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
én nem aggódnék, elmondanám h hiányzik a dolog, ha látom h lesza.rja akk máris félrekúrok ugyanis énmeg akk azt fogom lesz.arni h neki h esik ez a dolog, nem kötelező velem lenni am sem, oda megy ahova akar :D
2016. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

létezik egy kapcsolatban olyan hogy erőszak?!


mert én nem igazán látom ezt. inkább olyan van, hogy van egy srác (alapesetben), aki nem tartja tiszteletben a másik akaratát, de hogy erőszak...


elvégre én azért jövök össze a barátnőmmel, mert szeretem ezáltal ha ő le akar szopni naponta 25x lehet hogy ez nekem nem fog tetszeni, mert mehetek az urológushoz mert kivérzik a farkam, de az övé vagyok.


ugyanúgy ha én 30x akarom megujjazni 30x ujjazom meg, tudom hogy a számok reálisan hülyeségek, de ez is a lényege, itt az elven van a kérdés.


Barátnőm szokta mondani hogy fáj a feje, vagy rossz a kedve és nem akarja de innentől ez megint rajtam múlik, hogy most én ezt tiszteletben tarom-e vagy sem. Tiszteletben szoktam tartani, de ha nem így lenne akkor sem erőszakot követnék el, hanem egy bunkó idióta lennék, akit valszeg hamarosan elhagyna a párja.


De olyan hogy a férfi megerőszakolja a barátnőjét?! olyan nem létezik. Megerőszakolni csak olyat lehet aki nem akar veled szexelni. De a barátnőd valószínűleg akar, elvégre a barátnőd.


Nem azt mondom hogy nincs igazad, mert igazad van, teljesen bunkóság ha a srác lefekteti a barátnőjét akkor ha neki semmi kedve hozzá, de azt ne nevezzék már "megerőszakolásnak". Inkább egy szakításra adó oknak.

2016. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
kérdés akkor minek a párja? Keressen másikat a nő helyett ami nem megy nem kell erőltetni ,ennyi!!!!!!!!!
2016. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

A jog ismeri a családon belüli erőszak fogalmát, 1997 óta Magyarországon a házasságon belüli nemi erőszakot a törvény is bünteti. Szóval igen, barátnőt, feleséget is meg lehet erőszakolni.


Egyébként ha egy nő hosszabb ideje nem szexel a párjával, akkor a leggyakoribb, ami történik, hogy a párja elhagyja, megcsalja, vagy beletörődik, és maszturbál. Az erőszakhoz egy erőszakos személyiségre van szükség. Normális férfi nem fog erőszakot elkövetni senkin, függetlenül attól, hogy mikor szexelt utoljára.

2016. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
#5 Te nagyon buta ember lehetsz:)
2016. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%

hiába ismeri a jog.


ha a barátnőm felkelt egy orállal - ami szokása - nem rohanok a rendőrségre feljelenteni őt! Ha én nyalom ki miközben alszik és arra ébred, ő se jelent fel engem.


Nincs olyan hogy "szexuális erőszak" egy kapcsolatban. Max olyan van, hogy a nő fél szakítani, ezáltal sima "erőszakról" van szó. Szexuális erőszak lelki eredetű probléma elsősorban, nem fizikális közösülés a probléma, hanem az azzal járó depresszió, utóidőszak, felfogás...


Egy nő, aki beleegyezik a kapcsolatba, nem fog a pasija által olyan lelki dolgokat átélni, mintha megerőszakolnák. Maximum megharakszik és zokonveszi a történetet, hogy az ő érzései le vannak szarva, és szakít a pasijával... de ez nem erőszak, hanem egy buta cselekedet és kihasználás...


Én már beszélgettem erről egyébként a barátnőmmel amivel ő is egyetértett, hogy "megerőszakolás" nincs és nem is létezik ha olyan a másik szereplő, akivel te egyeztél bele hogy a pasid lehessen.


Az erőszak ott van amikor nem egyezel bele a párkapcsolatba, se a szexbe, és ennek ellenére lefektetnek... az az erőszak.

2016. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Gondolkodj már mielőtt írsz valamit. Szerinted a családon belüli erőszak vicc? Szerinted azok a nők, akik nem akarnak egy adott nap szexuális kapcsolatot létesíteni a párjukkal, viszont a férfi belényomja, akkor nem lesz megerőszakolva? Mert a barátnője? Ezen logika mentén haladva, a gyerekek sincsenek megerőszakolva, elvégre családon belüli erőszak nincsn, meg hát a gyereked, igaz hogy nem akarja, amit te vagy tiszteletben tartasz vagy nem, és akkor ezzel el is van intézve. Ha fáj a csajod feje és emiatt nem akarja, de te tövig belenyomod, akkor megerőszakoltad. Mert nem akarta. És nem azért a barátnőd, mert szexelni akar veled. Azért a barátnőd, mert szeret. A szex utána jön.
2016. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!