Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki egy vadidegen ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy vadidegen ember közelébe megy (pl. odaáll, leül mellé), és azonnal nagyon erős szexuális vonzalmat kezd érezni iránta, legszívesebben ráugrana, az annak a jele, hogy ez az érzés kölcsönös, az a másik illető is ugyanazt érzi?

Figyelt kérdés

A kérdés nemektől független.

Meg lehet ezt érezni?

Többször tapasztaltam azt, hogy ha odaülök/állok egy nő mellé tömegközlekedési eszközön, boltban, munkahelyen, liftben, utcán (nem csak egy esztétikus nő esetében), és az átlagosnál hamarabb erős szexuális vonzalmat érzek iránta, begerjedek rá, valami nagyon megfog benne (pl. a kisugárzása, illata), azt veszem észre, hogy olyankor a csaj is lopva rám-rám néz, esetleg zavarban van, vagy mosolyog rám, esetleg megérinti a karom, vállam, és ha összeér a lábunk, karunk, nem húzódik el, nevet a beszólásaimon, stb. Ezek számomra arra utalnak, mintha ő is érezne valamit irántam, valamilyen testi vonzalmat. Egy csomó jel bizonyítja ezt a megérzést, hogy megvan a kémia köztünk.

Ti is tapasztaltatok már ilyet, ti is így gondoljátok? A végén kiderült, hogy mi az igazság, azaz hogy ugyanazt érezte-e a nő/férfi irántatok?

Máskor, ha csak szimplán vonzónak találok egy nőt, de nem gerjedek be rá (tudnék vele szexelni), csak pl. stírölöm, ha nem néz oda, néha fantáziálok róla, de nem érzem azt az elragadó érzést, hogy nekem ő nagyon kell, hogy most azonnal rávetném magam. Van, hogy kimondottan nem szép (sőt csúnya) nőre gerjedtem be irtózatosan, de egy szép, vonzó külsejű csaj hidegen hagyott. Talán ez azért van, mert én se vagyok egy jóképű pasi, és talán az ösztöneim azt súgják, hogy a saját kategóriámat keressem, velem egy ligába tartozó csajokhoz vonzódjak.



2022. szept. 22. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Csak egyszerűen rég voltál nővel, ne aggódj!
2022. szept. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagy normális
2022. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem ..

Ez nem normális

Kezeltesd magad


Én félnék tőled

2022. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Egyszerű a megoldás, vesd rá magad, teperd le, aztán menet közben kiderül Ő is hasonlóan érez-e.
2022. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan szerelem első látásra dolog, de ehhez az kell, hogy vissza felé is így működjön. Akkor lehet belőle valami.
2023. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem így működik.
2023. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Na, nálam ez úgy működik, hogy amikor ilyesmit csinál/él át egy pasi a közelemben, mint amit leírtál, akkor azt van, hogy valahogy megérzem. Érzem, ahogy árad felém a vágya, most ez hülyén hangzik, de ilyesmi. És van olyan helyzet, amikor EZ gerjeszt be engem is. Hogy valaki rámgerjedt, érted? Tehát amíg nem érzékelem a vágyakozását, addig lehet fel se tűnik, de ez kiváltja belőlem. Persze nem mindig viszonzom, ha észre is veszem. És nyilván lehet olyan is, hogy nem veszem észre egyáltalán.

Ha csak úgy magamtól gerjedek, előzmény nélkül, az ritkább, de az akkor van ha magas a férfi.

2023. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

...és csodálkoznak a férfiak, hogy a nők többsége már begolyózott, és akkor sem tudnak normálisan reagálni, ha normális élethelyzetben szólítja meg őket egy normális férfi, mert mindegyikről azt hiszik, hogy valami aberrált freak, és menekül mindegyik haza az internet elé, valami lepukkant társkeresőre.


kérdezőnek javaslom, hogy esetleg nézzen először kicsit szét a saját ösztöneiben is, mert az, hogy egy felnőtt ember meglát egy nőt a metrón, és az egyetlen gondolata, hogy rávetné magát, az sajnos nem kifejezetten egészséges fantázia.


vagy legalább csavarj kettőt a répán, mielőtt emberek közé mész, mert az őskorban ez nyilvánvalóan standard volt, de elvileg már egy civilizált világban élünk, ahol nem nedves pinák, és álló f@szok mászkálnak az utcán, hanem Emberek.

2023. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Akis_hamis ***** válasza:
100%

Ha kölcsönös, akkor semmi baj, de ha csak te gerjedsz, akkor állítsd le magad 😄

Velem amúgy volt már olyan, hogy egy bevásárlóközpontban találkozott a tekintetünk a csajjal és azt lehetett kiolvasni belőle, hogy itt megvan a kémia... mondjuk akkori párommal voltam, így nem lett belőle több.

2023. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy az embere többsége nem szereti a "kémiát". Én is inkább a fizikához vonzódok, azon belül is a súrlódás miatt keletkező hő érdekel.

Nem táplálnék nagy reményeket az "első látásra szerelem" helyzethez. Az igazi férfi nem csak egy ösztönlény, hanem érző lélek is.

2023. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!