Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki csinálta már hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki csinálta már hármasban 1 fiú 2 lány felállásban? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Illetve hol lehetne lányt találni aki vevő az ilyenre?

2022. szept. 22. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kolléganőmmel szerettünk volna összejönni,de nem volt hol.A volt férjem felajánlotta,hogy nála,de ott is akar lenni.Elfogadtuk a helyzetet.Mindannyian jól éreztük magunkat.
2022. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem, és erre a női jelentkező is kevesebb mert szégyellősebbek az ágyba lányok előtt vagy nem tudom.

2f 1n volt többször is, mikor bevettek buliba engem is vagy én csináltam valakivel és behívtam valakit. De hull heteróba , tehát csak a csajjal foglalkoztunk ketten.

2022. szept. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 ez nem csak a szégyenlősségen múlik hanem azon is hogy az adott lányokban van-e biszexuális hajlam.
2022. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen egy párszor. Szerintem ez minden férfi álma. Nem tudom hol lehet rá nőt találni. Nem így kerestem sosem. Így alakult. 30F
2022. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Valaki már biztosan.
2022. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és jó volt. Adódott egy lehetőség, én pedig éltem vele.
2022. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!