Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki csinálta már hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki csinálta már hármasban 1 fiú 2 lány felállásban? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Illetve hol lehetne lányt találni aki vevő az ilyenre?

2022. szept. 22. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen csináltam és jó volt
2022. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be a dolog, mivel nem vagyok biszex. Viszont 2 pasival nagyon szívesen csinálnám :)
2022. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon jo volt :)

A ket lany nagyonjo baratnok es ugyanazt szeretik ;)

2022. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam. Nem egyszerű, baromi fárasztó 2 nőre koncentrálni. Kipróbálni jó volt, de inkább párcsere :)
2022. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

négyes volt, de elég hosszan 3asoztunk, míg a pasi csak nézte. Élménynek jó, habár picit jobbra számítottam, de jó érzés volt, mikor ketten egyszerre velem foglalkoztak, de picit zavart, hogy nem tudok egyikre sem 100% odafigyelni, mert én szeretek egyre figyelni. De kevés tapasztalatom van, ha lett volna kis érzelem a csaj iránt, biztos ezerszer jobb lett volna, de maga a személyisége nem fogott meg (hiába volt szép)

(swinger klub amúgy)

2022. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Csináltam, de nem olyan nagy szám szerintem.

Sokkal jobb 1 nővel.


rosszlányok . hu oldalon találsz rá csajokat.

2022. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm már csinálta, sajnos nem én voltam az 1F, de azt mondta, hogy az baromi jó volt, az akkori fiúja felajánlotta neki ezek után a 2F 1L-t, ha akarja, kipróbálták, de azt mondta többet azt nem.

Szóval elvileg rám is vár még az a 2L 1F felállás, nagyon várom, csak még nem tudtunk neki megfelelő lányt szerezni.

2022. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam, nem volt rossz - de hogy milyen egy adott többes igazából a partnereken is múlik.

Nőt keresni 3.-nak... a legnehezebb projekt. Sokkal több pár keres mint ahány szóló biszex nő van, s még rájuk hajtanak a szóló pasik is, de még a szóló leszbikus/biszex nők is. Szóval fel kell kötni a gatyát ha ti akartok lenni az adott lánynál a befutók (nem lehetetlen, de jóknak kell lennetek hozzá).

2022. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

#8

"Nőt keresni 3.-nak... a legnehezebb projekt."

Pontosan így van, és amit írtál, azon kívül még van jó pár kitétel (tetszen a barátnőmnek külsőleg, megbízható legyen, ne legyen ismerős, távol éljen tőlünk, stb.), így több mint nehéz.

2022. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt lehetőségem olyanra, hogy két nővel. Barátnők voltak, nem túl szépek (én sem vagyok Adonisz). Tetszik vagy sem, én biza félrészegen nem foglalkoztam eleget a csúnyábbik lánnyal, aki ettől befordult és otthagyott minket. Még a farkam sem dugtam bele, szopni se szopott. Hát, így nem hármasoztam Oroszlányban 2009 nyarán.
2022. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!