Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleshlight vagy prosti jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight vagy prosti jobb egy szűz srác számára?

Figyelt kérdés

Feladtam szerintem soha nem lesz nőm, mert visszahúzódó vagyok és szerintem csúnya is, ez csak szerintem.


Igazat mondva félek elmenni prostihoz, hogy megveret a stricivel, vagy elkapok valamit, vagy elveszi a pénzem és kilök az ajtón stb.


Fleshligtről olvastam, hogy jó. Sok helyen dicsérik. Szerintetek megvegyem? Akarnék hozzá melegítőt és azt a felfogató korongot is.


Mármint a kérdésem az, hogy a Fleshlight sokkal rosszabb, mint a prosti? Komolyan félek elmenni.


F/23 (szűz)



2022. szept. 23. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha félsz prostihoz menni akkor igazàból nincs is kérdés, vedd meg a fleshlight-ot, többször tudod használni és csak egyszeri pénzkiadás.
2022. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Prosti...
2022. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Én a fleshlightot használam és elég jó, és csak egyszer kell fizetni érte
2022. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Inkább fleshlight. Abból később nincsen probléma, amikor kapcsolatra kerül a sor! :)
2022. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
A fleshlight és a markod között nincs lényegi különbség! Mindkettö magadnakvalo szorakoztatás magadtol.
2022. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Bátran vedd meg a Fleshlightot! Nem csalódsz majd benne! Én is Fleshlightos vagyok, nagyon jó tud lenni és minden nap rendelkezésedre áll, míg a prostit fizetheted, esetleg egy orált kaphatsz a Fleshlight áráért, aztán lehet tartani a betegségektől is.

Bármi infó kell még a cuccról, írhatsz privátot.

2022. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is a fleshlightot ajánlom, sokat tudsz vele gyakorolni, és nem égsz be, ha esetleg nem úgy menne a dolog.


Jó szórakozást hozzá. :)

2022. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Pedig nem fog megverni senki. Jó értékeléseket kapott lànyhoz kell menni. Először felhìvod és ha kedves és nem flegma akk elmondhatod hogy igazàból még nem voltàl ilyen helyen. Ő tàjékoztatni fog a részletekről, lebeszélitek az időpontot. Aznap odamész és akk meg személyesen elmondod h még szűz vagy es h segitsen. Te ellazulsz ő teszi a dolgàt és ennyi. Nem lesz rajtad több teher emiatt :)
2022. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Prosti sokkal jobb, de az csak alkalmi élmény, én mindkettőre "beruháznék" :)
2022. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Fleshlight
2022. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!