Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem akarok csajozni, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok csajozni, akkor mennyire éri meg a Fleshlight?

Figyelt kérdés

Nem akarok csajozni és kész nem fogom magyarázni miért.

Csak szexelni akarok és érdekel mennyire éri meg a Fleshlight? Hasonló mint a valódi punci? Főleg ha gumiban szexelsz, de a műpuncival az nélkül.



2022. ápr. 30. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Mi?
2022. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Tesó, ez köbö egyenértékű lehet azzal, mint mikor kézzel kicsapod a bohócot. Engedd el ezt a hülyeséget! A nőt semmi nem tudja helyettesíteni. Millió okot tudnék, hogy miért.
2022. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Jobb mint az igazi, a flashlightnak mindig van kedve, és nincsenek elvárásai. Plusz a fűthetőség igazi mámor.
2022. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Fleshlightos vagyok, de nagyon megeri. Nem fáj a feje, mindig kéznél van és jól kielégít.
2022. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Kiegészítőnek tök jó megoldás, szoktam használni én is. Sőt van hogy más használja rajtam
2022. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni jó. Ha egy hónapig nincs csajod.
2022. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Érzésre ugyanaz mint az igazi, vagy jobb ha melegebbre állítod, vagy melegebb vízbe teszed előtte ha nem fűthető. Pár hónap után megunod, ugyanúgy mint egy nőt, akihez nem fűz egyéb érzelem csak szex.
2022. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Dehogynem lehet a nunit vele helyetessíteni, nagyon is. A szexet tudod vele helyettesíteni. A nőt nem ez igaz, de lehet nem is akarja az ember. A nők azt hiszik hogy minden krapit megkaphatnak a nunijuk miatt, ez igaz is, de csak amiatt, az pedig könnyen helyettesíthető. Egy normális nő ritka mint a fehér holló. A legtöbb nő rátelepszik a pasira, és az utolsó szikra szabadságát is birtokolni akarja, ezért van annyi rossz kapcsolat, és csak a megszokás tartja össze, ez egy pocsék élet úgy.
2022. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes egy automatára beruházni pár tízezret
2022. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen érdemes. Nagyon is.
2022. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!