Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leánybúcsú, és legénybúcsúkban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsú, és legénybúcsúkban, tényleg vadulnak az emberek, és mennyire? vannak személyes élményeid, és megosztanád?

Figyelt kérdés
van aki le is bukott, akkor azt is részletezze
2022. szept. 24. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen es szerencsere nincs tapasztalatom az ilyenben.
2022. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Voltam lánybúcsún.

Először kézműveskedtünk, egy erre specializálódott helyen. (kerámia festés, made by you)

Aztán átmentünk az egyik lány lakására, ott tortát ettünk, és a menyasszony feladatokat oldott meg. Pl. pajzán SMS-t küldött a jegyesének.

Aztán elmentünk egy karaoke bárba, mert a menyasszony szeret énekelni.

Útközben spontán beugrottunk egy szex shopba, és vettünk egy bilincset.

A hamis éneklés volt a legbevállalósabb dolog az egészben.

2022. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"A hamis éneklés volt a legbevállalósabb dolog az egészben."


Ezen úgy felnevettem, hogy ment a zöld pipa :D

2022. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

ki kell ábrándítsalak, legtöbbször isznak, hülye játékokat játszanak, hülye ruhákba öltöznek és kész

semmi sztriptiz, max f asz alakú nyalóka

N

2022. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszi. szerintem a barátnőm kicsit durvább bulin volt. mikor haza jött piásan azt mondta titok mi volt, persze másnap azt mondta semmi csak piáltak. de szerintem hazudik. ezért lennék kíváncsi milyen bulik zajlanak, úgy általában.
2022. szept. 24. 10:43
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom szétcsinálta a két sztrippersrác. nem volt spermaíze a puncinak? :D


De ez ilyen dolog, töknormális. viseld méltósággal. :)

2022. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak isznak meg van valami hülye feladat, pl. kotont kell eladni egy bulihely előtt. Ritkán van sztripper csávó is, akivel amúgy sem a menyasszony fog dugni, hanem az a barátnője, aki már nagyon szeretné, ha megkérnék a kezét, de még nem tették. Ha nincs sztripper, ugyanez a csaj szokott a legrészegebb lenni. A menyasszony nem kockáztat - miért is tenné? - pláne nem annyi tanú előtt.
2022. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#3

Köszi. 😊

#5

Pia itt is volt. Kellett is az édes torta mellé, de nálunk mondjuk nem részegedett le senki.

Meg a karaoke helyen is mindenki azt ivott, amit akart.


Szerintem viccből mondta, hogy nem beszélhet róla.

2022. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8 volt egy kis bűntudata, valami biztos volt.


még várom mások élményeit, mindenkinek megy a zöld részemről. köszi

2022. szept. 24. 12:51
 10/21 A kérdező kommentje:
kiderült mi volt?
2023. febr. 27. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!