Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket kérdezem, hogy bevállaln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem, hogy bevállalnátok a prostitúciót, amennyiben minden kötél szakadna és anyagiak terén kicsúszna a lábatok alól a talaj?

Figyelt kérdés
Lenne hozzá merszed, gyomrod, lelki és mentális állapotod? Tudván, hogy a szüleid betegek, nincs piacképes végzettséged, ezért esélytelen egy jól fizető munkahely, nincs egy segítő társad vagy nem szeretnél kiszolgáltatottja lenni egy férfinak sem? Lenne olyan havi összeg és kuncsaft mennyiség ami alatt vagy fölött biztosan nem csinálnád?

2022. szept. 24. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem! Gusztustalan munka!
2022. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, biztos tudna az élet olyan nehéz helyzetet produkálni, olyan kilátástalanságot. De akkor is csak az utolsó utáni gondolat lenne ez a megoldás.
2022. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Osztom a kettes véleményét, hasonlóan cselekednék.
2022. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

#2-es vagyok.

Ha pl.a gyerekem élete lenne a tét (éhezés, betegség) ilyenekre gondoltam, ami elgondolkodtatna, hogy megtegyem-e.

2022. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem is hozhatna olyan helyzetet az élet, amikor bevállalnám. Sőt, most oké, hogy lehet alternatív munkalehetőségeket keresni, ami mindig van, mint takarítás meg mittudomén, de azért őszintén, mennyivel többet kell olyankor dolgozni sokkal kevesebb pénzért, és ha pl a gyerekem éhezik és nem tudom fizetni a lakhatást meg ilyenek, akkor igenis szempont, hogy az összeg, amit megkeresek, szemmel látható legyen.
2022. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ennek is van kockázata: csúnya betegségek, testi és lelki sérülések, és nem nyugdíjas munka.
2022. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert tisztában vagyok magammal és anno sem volt opció, most sem. Megoldanám máshogyan.
2022. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Elmegyek akkor inkább a gyárba. Egy nyamvadt tesztet csak ki tudok tölteni.
2022. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
A nélkül is
2022. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 valaki : válasza:
76%

Szélsőséges esetben persze

Pl. Valakim beteg, horror árú külföldi kezelés.

Amúgy is, prosti nem leszek, de már egy ideje nem is ítélem el őket. Ők legalább egyenesek, balecsülik magukat. Aki benne él egy rossz kapcsolatban, mint én... Erkölcsös, "alig használt", aztán mire megy vele...

2022. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!