Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik otthonról dolgozt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik otthonról dolgoztok, van hogy hiányos öltözetben teszitek ? Voltatok már online megbeszélésen pucéron ?

Figyelt kérdés
Ad valami pluszt, hogy meztelenkedhettek, miközben ezt mások nem is sejtik, akikkel mondjuk beszélgettek ?
2022. szept. 27. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van ilyen,de nem ad pluszt és nincs online megbeszélés. Én szeretek így lenni,főleg nyáron.
2022. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Van. Nem teljesen pucéran, de olyan gyakran van hogy egy szál pólóban pl (bugyi nélkül)
2022. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
A saját magam főnöke vagyok. (saját vállalkozás) Így igen előfordult, hogy az "egyszemélyes meetingjeim" - et így bonyolítottam le :D
2022. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Online megbeszélés nincs, viszont nagy melegben sokszor csak pici rövid naciban meg melltartóban vagyok. Vagy bugyiban és melltartóban.
2022. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
#2! Izgalmas lehet!
2022. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni nem ülök le pucéran még nagy melegben sem, hiába szeretek amúgy meztelenkedni egyedül.
2022. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
CC-s vsgyok,sokszor dolgoztam meztelenül..Volt hogy izgatott az ügyfél hangja s közben maszturbáltam..
2022. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem home officeban dolgozik. Jöttem már arra haza hogy meetingben van és bugyi+melltartó, illetve egyszer kamerával, deréktől felfelé elegáns blúz, smink, stb, alul meg csak egy bugyi


Hozzáteszem ilyen munkakörben én is ezt csinálnám, meg sztem mindenki más is, akinek esze van, cska ugye nem látszik

2022. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Homeofficebab dolgozom, nyaron peldaul szinte teljesen meztelenul dolgoztam vegig
2022. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Homeoffice - a nevében benne van, abban vagy otthon amiben amúgy is lennél, kényelmesben. Nyáron bugyi, poló, de ha úgy esett jól akkor meztelen. A csak hanggal zajló meetinghez nem öltözöl fel, de ugyebár egy telefonhíváshoz sem tennéd.
2022. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!