Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek a nők libidó csökkenéséről?

Figyelt kérdés

Mik lehetnek az okok? Akár fiatalon is.

Ha ez az ára, nektek megéri hogy a partneretek fogamzásgátló tablettát szedjen?


Előre leszögezem, engem NEM érint és nem magam miatt írtam ki a kérdést. Arra lennék kíváncsi, miért panaszkodik annyi férfi arról, hogy a nők libidója egyszerűen eltűnik.



- Félreléptek emiatt, vagy elhagyjátok?

- Esetlegesen a női felet is zavarja a libidó csökkenés és igyekszik utána járni a dolgoknak

- Szülés után csökkent ?


A kérdéshez csatolok szavazási lehetőséget is.



#szex #szexualitás #libidó #libidócsökkenés #Nőilibidó #Felnőttpárkapcsolatok
2022. szept. 27. 12:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9. Sajnálom :(
2022. szept. 27. 20:57
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 Azt kell mondjam nincs igazad. Én már lassan 5 éve élek a párommal szex és érintésmentes gyakorlatilag lakótársi kapcsoltban. Soha nem vitatkozunk, szeretetben élünk, tiszteljük egymást. Mindig gondolunk a másikra egy kis aprósággal. Küldjük egymásnak a szívecskéket messengeren. A páromnak aki rendkívül fitt , fiatalos és csinos 45 éves korában megszűnt a szexuális vágya. (nem csökkent hanem teljesen megszűnt) A szakirodalom ezt szekunder frigiditásnak nevezi. Hidd el mindent elkövettem és a legnagyobb vágyam az lenne az életben, hogy visszakapjam a régi párom. Viszont ő nagyon jól elvan szex nélkül azt mondja nem hiányzik neki és alkalmazkodjak a helyzethez. Én pedig nem kis szenvedések árán alkalmazkodom. Hidd el folyamatosan dicsérem, milyen csinos stb. Meglepem ajándékokkal. Magamra is maximális figyelmet fordítok kondiban, ápoltságban. Már ötletem sincs több. Maradt a türelmes várakozás. De a kérdés meddig? Nagyon könnyem el tudnám hagyni és mégsem tettem. Hidd el nem minden esetben a férfi a hibás és rengeteg sorstársam szenved még rajtam kívül aki nem ezt érdemelné.
2022. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12.


Ezt szerettem volna tudni, köszönöm.

Érdekes, hogy csak így megszűnt. Előtte mekkora volt a libidója?

2022. szept. 28. 16:06
 14/16 anonim ***** válasza:
Előtte teljesen rendben volt a libidója. Volt , hogy rosszabb napja volt , fáradt volt akkor természetesen nem volt szex ezt megértettem nem is volt ebből gond. Tehát nem volt egy szexmániás de teljesen rendben volt és szégyenlős sem volt. Számomra döbbenetes ,elszomorító és érthetetlen ami történt.
2022. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14. Heti hányszor voltatok együtt? Mennyiszer kezdeményezett ő?

Mert lehet, ami neked átlagos volt vele, az másnak meg kevés. Nem spekulálni szeretnék, csak a téma érdekel. :)

2022. szept. 28. 18:54
 16/16 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy addig működött a szex amíg össze nem költöztünk. Hetente ahányszor találkoztunk kevés kivételtől eltekintve mindig volt szex. Még szexhétvégék is voltak. A sportnak köszönhetően én jól bírtam. :) Pontosan számszerűsíteni a kezdeményezést nem tudom de kb. olyan fele - fele kezdeményezési arány megvolt simán. Őszintén mondom ahány szex volt az mind fantasztikusan sikerült. Semmilyen negatív élmény nem társult egyetlen együttléthez csak maximálisan pozitív együttlétek voltak ezek. Ezért is egy agyrém , egy rémálom ami esetemben történt. Ez sosem gondoltam volna. Persze azzal számoltam, hogy csökkenhet a szex mennyisége. Ezzel semmi gond nincs és sem vagyok egy szexmániás aki naponta mászik a párjára (és másra). De még az sem lehet, hogy meztelen lássam a párom aki állítólag szeret és imád. Persze én is hibás vagyok mert már az elején ezt nem szabad lett volna hagyni. Túlzottan türelmes vagyok.
2022. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!