Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy vékony nőnél kb hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony nőnél kb hány centis hímvessző kell?hogy be érjen a méhszájig?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 08:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
42%
35 centi, vagy felette. Te kiestél.
2022. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene a méhszájig érnie?
2022. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
14%
A vékony nőknél 18 centi kell.
2022. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%
Minden nőnek ugyan olyanok az adottságai igen... Honnan a halálból tudjuk? :D Eleve egy ciklus alatt is sokat válzotik az, hogy hol helyezkedik el a méhszáj, meg az hogy valaki vékony nem jár automatikusan x cm hüvellyel. Meg elárulom, baromira nem buli ha böködi a farkad a méhszájat, mert fáj.
2022. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
"Vékony nőnél". Mert ha meghízik akkor mi van, megváltozik a hüvelye hossza?🤦‍♀️
2022. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%
Nagyapám mindig azt mondta vékony deszka jobban nyeli a szeget :) és szerintem a vékony lányok jobban birják a nagyobb méretet
2022. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
31%

A 6 osnak állitásában van igazság! Az régirégi megfigyelés. Az a típusú vékony nő,amelyik örök vékony és sose hízik meg ,bármennyit eszik tehát az a genetikailag vékony ,ők ÁLTALÁBAN jobban bírják a hosszú méretet! Számszerűen azt mondanám h a 20 centit simán elnyelik és nagyobb eséllyel bírnak el afeletti akár 23 köruliekkel is.

Valami oka lehet ,mint pl az afrikai nőknél az hogy a rossz higéniai körülmények miatt úgy adta az evolució ,h fentebb van a méhük tht hosszabb a hüvelyük. A vékony genetikánál is lehet valamilyen ok ,h így alakult. És mégegyszer írom ,h általában. Nehogy ideírja valaki ,h én vékony vagyok és 14 centinél már rettenetesen nyomja a méhszájam! 😄

2022. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%
A 6 ost lepontozták ,pedig valóban régi mondások ezek..A többi mellébeszélt ,egy se a kérdésre válaszolt ,csak ilyen marhaságokat ,hogy miért kellene h addig felérjen stb.. Sose értettem ,h miért válaszol a válaszadók 80%-a ujabb kérdéssel a kérdésre válasz helyett +egyéb kötekedésekkel a kérdező iránt.. 😒 Érhetetlen a jelenség. Magyar sajátosság.. Rövid elgondolkodás helyett nyilván le leszek pontozva és szuper minden..
2022. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sincs értelme az ilyen kérdéseknek, ráadásul ne úgy tennék fel a kérdést hogy egy vékony nőnél mekkora kell. Neki majd az az adott vékony nő mérete fog számítani, akivel éppen szexszelni fog. Ezt sose értettem, mivel ha pont kifog egy rövidebb/hosszabb hüvelyű vékony nőt, akkor sem tud faragni/növelni a péniszéből. Előre meg ostobaság lenne elkönyvelni hogy vékony nő=hosszú hüvely.
2022. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
8-as, úgyszint magyar tulajdonság a hülye általánosítások gyártása, és egyéni fantazmagóriák tényként való közlése.
2022. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!