Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy vékony nőnél kb hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony nőnél kb hány centis hímvessző kell?hogy be érjen a méhszájig?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 08:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%
Oké hibás a megfogalmazás de lehet válaszolni rá úgy,mint én és nem kötekedni válasz nélkül! Leírtam a választ úgy,mintha jól kérdezte volna és beleírtam az általában szót. Kérdés az ,h válaszolni akarsz e vagy kötekedni és direkt nem érteni a kérdést és bírálni ,hogy mi a hiba a kérdésben és hogy miért érdekli ,mert eh ne érdekelje és ne legyen ostoba és rohadjon meg ott ahol van.. Semmi segítő szándék és jóindulat nincs. Olyan hideg rosszindulatú magyar társadalom nagyrésze mint a megqsztár zsűrije.
2022. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Koszi..nem kell hogy odaig menj !
2022. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Sem a testalkattól, sem a magasságtól nem függ a hüvely "nyugalmi" hossza - ahogy a péniszméret sem ennek függvénye.

Hozzáteszem, a hüvely hossza póz függvényében is változik, a méhszáj "ütése" a nők 99%-ának fájdalmas, kellemetlen, s nem attól lesz jó a szex hogy méhszájig él a partnere pélója.

2022. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
95%
A hüvely hossza 7-9cm, minimum ekkora, de, hogy a nő élvezze is, vastag és kemény kell.
2022. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
43%
6-os vagyok és azon gondolkodok vajon miért lettem lettem lepontozva talán valakit bántott a hozzászólásom ?
2022. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Elmondanám a férjemnek elég kicsi nekem csak 16cm és a régi kapcsolataimban volt egy valaki akinek 22cm is volt na ő vele folyamatosan élveztem a férjem sajnos kevésszer tud el juttatni az élvezésig ezért érdekelne mitől lehet
2022. szept. 28. 16:36
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan incelke, nem kell nőnek kiadnod magad. Kaptál választ az a lényeg.
2022. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi úgy tűnik tényleg valakit nagyon sértett erre csak azt tudom mondani ha esetleg kövér vagy és befér a 20cm bré is akkor örülünk neki ha meg vékony vagy és nem fér be az jól van .... :D
2022. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy vékony nő milyen magas? Észlény.
2022. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
33%

Olvastam tanulmányokat, és függ a testtömegtől ahüvely hossza. Az afrikai nőkkel pedig pont ellenkezőleg..

20-22cm-rel talán már bárkit betöltesz, de függ a ciklusától és az izgalmi állapotától is. A méhszáj nem a punci vége, azt talán rövidebbel is eléred.

2022. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!