Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a pasi vegülis nem tetszett annyira,de nem taszìtott,és jó volt a farka igy lefeküdtetek vele?

Figyelt kérdés

Pasik is irhatnak,ha plul a csaj nem tetszett nekik arcra, de nem is volt taszitó,csak a puncija vagy teste teszett....

N


2022. szept. 29. 01:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mert én kicsitmegbàntam,de utána arra gondoltam,hogy méretre tök jó volt,csak élőben közel nem úgy nézett ki mint neten a képein az arca,pattanásos volt plul....
2022. szept. 29. 01:45
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan h az arca nagyon gyonyoru volt es a popsija is formas de a teste ruha nelkul nem tetszett de a segge az 10/10 volt igy bele mentem es nem mondtam neki es nem is mutattam h zavarna es olyan jo volt az agyba h en se hittem el

Az arca es segge az tenyleg gyonyoru volt

F

2022. szept. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 StevenUp ***** válasza:
96%

Volt egy nő aki abszolút nem volt az ízlésem. De éppen sivár időszakomat éltem így beértem vele. Próbáltam érzelmileg magyarázni magamnak hogy "oké hogy nem egy magazincimlaplány de emberileg milyen tuti" de ez is csak addig tartott míg ágyba kerültünk. Ruha nélkül idomtalan volt a teste mint egy farönk plusz sz*pni se sz*pott jól, plusz hamar elélvezett utána nem kívánt még egy menetet, plusz nem sokat mozgott.


Szóval semmi pozitívat nem tudok mondani róla, csak azt hogy azóta kétszer is megválogatom hogy melyik nővel kezdek, és igen, nem csak az számít hogy milyen vagy emberileg mert az mindkét félnek, önmagában kevés.

2022. szept. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 StevenUp ***** válasza:
76%

ma 05:15


Ja és hozzatenném hogy fiú vagyok és a partnerem nő volt.

Csak gondoltam hátha érdekel egy ellenkező nemű történet is 🤷‍♂️

2022. szept. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt olyan lány, akivel kizárólag a mellei miatt feküdtem le. Husi is volt, lúzer is volt, az illata sem tetszett, de én meg 19 éves voltam. A szex egész jó volt, a kapcsolatnak nehezen nevezhető dolog, ami ezt követte, már inkább a gáz és az elviselhetetlen kategória.
2022. szept. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyan lánnyal akinek nem tetszett az arca, de kedves, odaadó volt, jó mellei voltak és istenien szopott...

Aznap 9-szer dugtam meg és baromi jó volt. Viszont párkapcsolatot akart utána én meg nem, úgyhogy véget ért a dolog. Nem bántam meg semmit.

29f

2022. szept. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem jön be külsőre meg személyiségben, akkor csak azért nem fekszem le vele mert lehet hogy jó a farka.

Ha meg előbbiek passzolnak akkor még nem tud eltántorítani a farok mérete vagy kinézete attól, hogy akarjam azt az embert.

2022. szept. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én is így érzek pasiként, ahogy 7-es írja
2022. szept. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt hogyan érted, kérdező, hogy azért fekszik le a lány a pasival, mert jó a farka? Amíg nem próbálta, hogyan derül ez ki? Vagy úgy értsem, hogy megnézi, megfogja, leszopja, stb, és utána elküldi, vagy lefekszik vele aszerint, hogy mit látott-érzett addig? Ehhez elég nagy gyakorlat, tapasztalat kellhet...
2022. szept. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt egy pasi, akivel a farka miatt fekudtem le.
2022. szept. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!