Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a pasi vegülis nem tetszett annyira,de nem taszìtott,és jó volt a farka igy lefeküdtetek vele?

Figyelt kérdés

Pasik is irhatnak,ha plul a csaj nem tetszett nekik arcra, de nem is volt taszitó,csak a puncija vagy teste teszett....

N


2022. szept. 29. 01:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Kapaszkodj meg, volt olyan is hogy olyan lánnyal feküdtem le, aki annyira nem tetszett semmilyen tekintetben.


Az éhség nagy úr, és tudtam hogy nem lesz nehéz dolgom vele. Nem is bántam meg egyébként.


26f

2022. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Voltam én is úgy nővel, hogy nem igazán jött be, nem volt meg a szikra. A külső annyira nem is zavar, inkább ez a szikra hiánya. Volt olyan, hogy jónak ígérkezett, úgy éreztem lesz valami kötődés és szex alatt derült ki, hogy nem az esetem, az eléggé elveszi a kedvet.

Feleségem beszámolója szerint neki volt olyan, hogy nem igazán jött be a pasi, a farkát majdnem kiröhögte, mert addig még életében nem látott kicsit, de olyan időszaka volt és engedte, mert nyomult és nem bánta meg, mert amit a pasi a farkával nem tudott, azt ujjával és szájával kompenzálta és állítása szerint életében elsőnek sikerült nyalástól elsülnie.

2022. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy százas.
2022. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ronda pasi vagyok, volt hogy elsőre kiverte a csaj, fizettem neki, aztán másodjára beleült, pénz nélkül, mert ki akarta próbálni a méretemet.
2022. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!