Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldot szerető és rendszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldot szerető és rendszeresen megélő párok , mennyi ideig szoktak tudni , együtt maradni ?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 4 éve vagyunk együtt, de reméljünk még legalább ugyanennyiszer maradhatunk így és cuckoldozhatunk.
2022. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Tudjátok cuckoldot eddig én csak filmben láttam . Gondolom azért a valóságban teljesen más lehet .

De egészen izgalmasnak találom , amihez nyilván érzelmileg is fel kell tudni nőni és gondolom ehhez még + kell egy nagy adag szerencse is , hogy 2 ilyen beállítottságú ember , nő és férfi , találkozzanak egymással .

Mert pl : ha én felvetnék ilyesmit a páromnak , hm : kb azonnal elhagyna .

Még én valószínűleg azért elgondolkodnék rajta , fordított esetben .

Viszont azok a párok , akik már évek óta cuckoldoznak , ti hogyan teszitek azt ?

Együtt élitek meg , vagy elengeditek a párotokat és később , otthon elmeséli részletesen az egészet , vagy együtt vesztek részt benne , de a férj mint néző , vagy mint segítő vesz csak részt benne , vagy csaptok egy jó kis 3 ast , esetleg van e aki nem nyúl a feleségéhez hónapokig , hanem más férfivel tartatjátok karban a feleséget , barátnőt - stb ?

2022. okt. 2. 14:32
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért gondolod azt, hogy elhagyna a párod?
2022. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mert azt hinné , hogy nem szeretem már .
2022. okt. 9. 21:18
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ilyen fekete-fehér dolog.

Én imádom a párom, van cuckold és jól megvagyunk 🙏

2022. okt. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

És nálatok , hogyan alakult ki maga a cuckold , ki vetette fel , mint lehetőséget és mi volt rá a reakció ?

Hogyan éltétek meg az első alkalmat és azóta a többit ?

Nem éreztétek furának , hogy még is megtettétek , nem volt bennetek amolyan , szégyen érzet vagy hasonló , akár egymás előtt ?

Nálatok , hogyan zajlik egy - egy cuckold alkalom , mi történik ekkor , hogyan készültök rá ?

2022. okt. 10. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!