Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hallottam vissza, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam vissza, hogy a legjobb fiú barátom rám veri ki otthon, és ezt elég furának gondolom. Ti mit gondoltok? 18L

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Azt gondolom , hogy nincs olyan hogy "legjobb fiúbarát".

Csak egy fiú aki megdugna.

2022. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem tök oké
2022. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

számit valamit hogy mit gondolunk erről mi? :D


ha jó no vagy, akkor ez természetes dolog.

2022. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ram is vertek mar ki paran. L
2022. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Látatlanban ezt hogy döntsük el hogy hihető-e? :D :D
2022. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura volt először, de igazából nincs ezzel semmi gond, biztos más is csinálja, max nem tudsz róla.
2022. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Na most ez tipikusan az a "don't ask, don't tell" szitu, amivel nem igazán tudsz mit kezdeni.

Majdnem 100%ban biztos vagyok benne hogy a fiú barátaim között van olyan, aki már kiverte úgy, hogy közben rám gondolt. Sőt, az sem lepne meg ha kiderülne hogy eddigi életem során több fiúbarátom is kiverte rám.


Ők nyilván nem mondanák el mert furi, én nyílván nem kérdeznék rá, mert furi, megállítani úgysem tudom benne, mert emberi és polgári joga magához nyúlni, azt pedig úgysem ellenőrizheti senki mire gondol közben.

Illetve hozzáteszem, nem tudnék igazán, hosszan, őszintén haragudni valakire aki nem csinál semmi rosszat, az egyetlen "bűne" hogy vonzónak talál szexuálisan.


Úgyhogy ja, szerintem ameddig nem molesztál konkrétan, addig ezt nincs igazán értelme túlgondolni.

2022. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább verje ki rád, mint a buszon ha feláll neki rád gondoljon ha le akarja magát állítani... Mi férfiak nem nők vagyunk, nem úgy működünk, mint ti. Ebbe ti sokkal többet gondoltok bele, mi meg semmit.
2022. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt, de nem törődnék vele a helyedben. Én is vertem ki már (lány) barátomra, bár nem jellemző. Általában nem vonz szexuálisan, pont azért is tud a barátom lenni. Akad azért kivétel.
2022. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

nekem elég sok lány barátom volt, (egyszerüen ilyen gimibe jártam, alig volt fiú)

7-es írta le jól a lényeget. volt olyan csajbarátom, akit egyúttal szexuálisan vonzónak találtam és masztiztam rá gondolva, de sosem akartam tőlük semmit, maga a kapcsolat mindig semleges maradt.

2022. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!