Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ki milyen újdonságra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ki milyen újdonságra vágyna a szexben? Ha egy sállal bekötné a partneretek a szemeteket,az tetszene?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a barátomat "kikötni" egy sállal,de kb 10mp után levette magáról,mert nem bírta ki,hogy ne nyúljon hozzám... ilyen kis szemfedővel/sállal bekötném a szemét és úgy kényeztetném csak kipróbálas képp. Nektek tetszene? Illetve milyen újdonságoknak örültök??
2022. szept. 29. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Max, ha én kötném ki az tetszene.


Engem teljesen más dolgok izgatnának fel....szerintem ideje lenne beszélgetned vele mi izgatna téged és mi őt, aztán megegyezni.

2022. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Prosztata masszázs
2022. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak vizuálisak.
2022. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lábmunka.
2022. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem tetszene, sem a kikötés, sem az ha bekötik a szememet. Egy szubmisszív pasi viszont elalélna mindkettőtől, sőt azoknak ez még csak a belépő szint lenne 😅
2022. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az ilyen kikötés, bekötés kizáró ok. Jelen pillanatban annak is örülnék, ha a barátnőm nem lenne halál passzív az ágyban, és nem azt várná az elejétől, hogy elélvezzek, hanem legalább negyed annyira lelkes lenne mint az első hónapokban volt. Ez sok nőnél beválhat trükként.
2022. szept. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6/6 sajnálom..

Én lelkes vagyok 6 év után is 🤣

2022. szept. 30. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!