Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik becsukjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik becsukjátok a szemeteket szex közben. Ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Fantáziálok közben
Más lányra gondoltam közben
Csak élvezem. Nincs köze ahhoz hogy milyen a partnerem
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

El ne durranjak hamar.. Amilyen pacekom van haljak meg nekem jutnak a topmodellek. Olyan testük van ha kinyitnám a szemem fel perc se lenne

24f

Testépítő bajnok 5x

2022. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kinyalom a csajt, akkor is csukva a szemem, pedig imádom csinálni. Egyébként az van mint amit az első írt: vonzó a lány és ne süljek el hamar, valamint átadom magam a dolgoknak. Ennyi.
2022. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi bajotok van nektek b*szki, aztán csodálkoztok hogy a szexrobotok egyre népszerűbbek :D
2022. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Na wazze' másoknak meg a baja, hogy "nyitva volt a szeme biztos nem tudta magát elengedni", nektek nőknek semmi sem jó 😂 Te ha elengeded magad és átadod az érzésnek akkor nem csukod le a szemed? Dehogyisnem.
2022. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki mondta, hogy nekem ez a bajom. Én csak objektíven feltettem egy kérdést. Nem személyeskedtem.
2022. márc. 22. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előzőek mondják.

Azért csukom be a szemem, hogy tudjak valami negatív dologra gondolni.

Pl arra, hogy milyen rosz volt a gyermekkorom, vagy egy baleset, vagy valami ilyesmi.

Így nem durranok el olyan hamar.

Ha láton a szép testet, a tehetetlenül limbálódzó szép nagy csöcsöket, akkor hamar megtörténik a " baj "

2022. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es ha mondjuk orál közben csukod be a szemed? Amikor sietni kell, mert nincs sok idő, csak gyorsan élvezni akarsz.
2022. márc. 23. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Jobb csajt képzelek mint akit épp dugok
2022. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. Hoppácska.

Éppenséggel ez is megeshet.

7.

Orális kényeztetésnél szerintem ez autómatikusan jőn.

Amikor egy férfinek közeledik a pillanat, akkor valahogy természetes, hogy becsukja a szemét, mert valahogy úgy nagyobb az élvezés.

2022. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
orál,nyalás kozben,hogy élvezzem a pillanatot, aktus közben,meg hogy valami mást képzeljek magam elé,higy ne menjek el hamar
2022. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!