Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy bár nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy bár nagyon kedveltétek az illetőt az első együttlét után kiabrandultatok?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi aki nagyon cuki, aranyos, udvarlos, gyengéd. Erre amikor az első szexuális alkalomra sor került úgy éreztem kicsit durva volt. Ertem ezalatt, hogy csúnya szavakat is mondott közben és úgy érzem nem feltétlenül figyelt arra, hogy nekem, hogy jó, nagyon gyors tempóban nyomta holott kértem hogy lassitson.
2022. szept. 30. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még ilyen, de annak ellenére, hogy szeretem a durvább szexet, ha a semmiből így kezdene, eléggé kiábrándulnék belőle. Eleve a dirty talk egy olyan dolog, hogy nem tudhatja, bejön-e a partnernek, szóval ezzel nyitni első szex alkalmával elég meggondolatlan dolog. Ha meg kérem is, hogy változtasson, de nem teszi, egyértelmű, hogy az utolsó találkánk volt, de nagy eséllyel azt sem hagynám, hogy végigcsinálja a dolgot, hanem amint lehet, felpattannék az ágyból. Akkor legalább ő lenne meglepődve.

Amúgy nem értem ezeket a pasikat. Nekem volt néhány alkalmas légyottom, amit hosszas internetes beszélgetés előzött meg, beszéltünk a szexről is, de még ő is volt annyira normális, hogy eszébe sem jutott barom módjára kezdeni, attól függetlenül, hogy megosztottuk egymással, hogy mit szeretünk az ágyban. A második, harmadik alkalommal lettünk mindketten merészebbek, mikor már ő is ráérzett, meddig mehet el, s mit szeretek. Igaz nem is egy huszonéves volt, hanem 40 felett.

2022. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt,viszont én az ágyig már nem jutottam el vele,kiadtam az útját,amikor előadta az igényeit. Pedig normálisnak tűnt,illetve az is volt,csak...
2022. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőben nagyon sok ilyen van. A klasszikus az, hogy van egy kissé szende, de jól kinéző és helyes csajszi, akivel eljuttok az ágyig, ahol kicsit már gyanús, hogy segíteni kell neki levenni a ruhákat, majd szép fokozatosan derül ki, hogy feküdj el, simogatod, de nem csinál semmit, erre ráteszed a kezét a farkadra, amit csak fog, miközben te simogatod, csókolod, ujjazod. Megkéred, hogy húzogassa, de már érzed, hogy ez jó szar lesz. Aztán a szex közben meg nem mozdul, csak ha te mozdítod, illetve erősen fókuszálsz a melleire vagy a seggére, hogy fenntartsd az erekciódat. A végén meg közli az eredményt, hogy "ez jó volt" vagy valami hasonlót, de az egész olyan idegen, olyan távoli, mint valami hülye film. És akkor rámosolyogsz szomorúan, mert nem szeretnéd megbántani, de tudod, hogy ez az utolsó volt.


A nőismerőseim is gyakran panaszkodnak arról, hogy amúgy helyes, értelmes, és szex előtt még normális pasi, amint szexre kerül a sor, elkezd full idiótán viselkedni, stb. ez általában a vége is a bimbózó kapcsolatnak, pláne, ha a figyelmeztető jelzésekre sem reagál.

2022. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ffi-ként is találkoztam már olyan nővel akivel nem volt meg az ágyban a szinkron, így nem erőltettem a következő alkalmat.

S nagyon sok ilyen történetet hallok is más nőktől. A pasi sztárolja magát, hogy mekkora ász (utána meg elsül 2 perc alatt, vagy fel sem áll neki), előjön valami hülye baromsággal, vagy egyszerűen csak töketlen balfék.

Idővel, ahogy egyre több élettapasztalatot szerzel finomodik az emberismereted is és megtanulod őket kiszűrni már az udvarlási fázisban.

2022. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kapcsolatom. Szilvesztert is együtt töltöttük egy barát hazasparnál. Aztán egy 2 napos céges kirándulásra hivtam közös szobában hálással. Megsértődött, és vége lett. Azt hiszem túl bigott volt.
ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!