Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha egy férfinak azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy férfinak azt mondom, hogy kikötözöm és minden vágyamat kiélem, úgy csinál mintha meg se hallotta volna?

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 10:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ki mit szeret, lehet ez a dolog hidegen hagyja, én adtam volna a kezedbe kötelet.
2022. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolatban vagytok azzal a férfival? Ha már lefeküdtetek, vagy érződik, hogy vonzódtok egymáshoz, randiztok, stb, akkor furcsa, hogy nem reagált semmit. Ha csak egy szimpla munkatárs, akkor nem furcsa, az is lehet, hogy zavarba jött, az is, hogy van barátnője, az is, hogy nem vonzzák az ilyen jellegű dolgok, még akár meleg is lehet... Jó lenne tudni, hogy milyen viszonyban vagytok ahhoz, hogy meg lehessen válaszolni a kérdést.


De a nárcisztikus hogy jön ide? Miért lenne bárki is nárcisztikus csupán azért, mert nem reagált egy ilyen mondatra? Olyan könnyen dobálóznak az emberek mostanában ezzel a szóval, ráaggatják mindenkire, aki számukra nem megfelelően viselkedik...

2022. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 StevenUp ***** válasza:
25%

Engem is hidegen hagyna. Egyrészről érthető ha ezt akarná. Másrészről meg én vagyok a domináns mindig egy aktus alatt és ezt nem szeretem felcserélni.

Az a nő amelyik rendesen meg van dugva, az amúgy sem vágyik ilyen extrázásra

2022. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Alapszabály: a szexben minden normális amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas ÉS mindkét fél szeretné.

A fickód szimplán csak a vanília szexet kedveli, 0 nyitottság. Ez is normális, meg az is amit fent írtam.

2022. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szokatlanul önző. Bármi, ami érdekes számára, elsősorban róla szól. Voltunk már együtt, de nem férfiként viselkedik, inkább mint valami használati tárgy
2022. szept. 30. 12:43
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Akkor meg téged minősít, ha ha vele maradsz.
2022. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
Hátha az utcán mondtad egy járokelőnek, akkor valószinűleg meg ilyedt tőlled.
2022. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

1. Nem mindenkit izgat a kötözős szex


2. Ha nem ismeri annyira nem tudhatja mire képes. De ha ismerné is akkor sem lehet tudni hogy mit ért az alatt a bizonyos minden alatt.


3. Lehet hogy külsőre sem tetszik neki a csaj.

2022. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem nagyon izgat, ha átadom a teljes uralmat, ebbe a körbe beletartozik a kötözés is. Tehát én meghallanám az ilyen felhívást, és benne is lennék.
2022. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!