Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért van az, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért van az, ha az ember lánya háromnegyed órát térdel előttetek, hogy neketek jó legyen, utána még a lovaglást is elvárjátok ahelyett, hogy kényelmesen hanyatt dőlhetnék? 18/l

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 15:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
20%
Én is így szeretem mert nekem a lovagló az egyik kedvenc pózom. Már ha a csaj tempósan fel-le ugrál. Szeretném élvezni a szexet. Szopás után jöhet az élvezésemhez a lovagló. Így teljes.
2022. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
67%
Én speciel gyülölöm a lovaglós pózokat, szóval ezért egy csajtól se fogok kapni🤣
2022. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%

a szád nemcsak szopásra való, mond el neki, hogy elfáradtál és ő legyen felül

pont

N

2022. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
62%
Nincs ingyen lakhatás, meg kocsi, meg nyaralás!
2022. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Ezt tőle kérdezd meg, most miért ide írogatsz...? De, hogy megválaszoljam a kérdésed úgy, hogy nem ismerlek sem téged, sem a pasidat: valószínűleg azért, mert őt nem érdekli a te igényeid. Saját maga akar kielégülni, aztán a végén megköszöni, hogy asszisztáltál benne. Ha ez nem tetszik, jelezd felé... Normális férfi - vagyis normális, érett ember, nem így gondolkodik a szexről, hogy csak a saját kielégülése a fontos. Ha meg nem a pasid, akkor meg ez van, rossz alkalmit fogtál ki, válogasd meg jobban, vagy keress egy rendes pasit hosszútávra. Pontozz le, kérlek.
2022. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
21%
A méhed járjon ne a szád.
2022. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
76%
Hogy tudsz háromnegyed órán át térdelni? Nekem már feleennyi után fáj.
2022. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
78%
Pffff talán azért, mert képtelen vagy normális kommunikációval kifejezni az igényeidet a férfi felé, akivel lefekszel. Legközelebb tépd meg és rúgdosd meg, a nőstény csimpánzoknál ez bejön, ha nem tetszik nekil valami az aktus közben.
2022. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Noren1989 ***** válasza:
26%
Tőlem hàtradőlhecc, Babàm.
2022. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon rosszul csinálsz valamit, mert én alig pár percet tudok térdelni a pasi előtt mert máris a számba robban. 🙂

N

2022. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!