Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért van az, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért van az, ha az ember lánya háromnegyed órát térdel előttetek, hogy neketek jó legyen, utána még a lovaglást is elvárjátok ahelyett, hogy kényelmesen hanyatt dőlhetnék? 18/l

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 15:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi én nő vagyok, de a pasikat sajnáltam meg. Hogyan szopsz, jgx háromnegyed óra alatt nem élvez el??
2022. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
81%

*pasidat

*hogy

2022. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
81%

én is ezen gondolkoztam :D én 10 perc alatt max elélvezetettem a pasit úgy szopok

N

2022. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
79%
Háromnegyed órát térdelsz, hogy neki jó legyen??? Kislány, ha annyira jó lenne neki, nem kellene háromnegyed órát térdelned, de még negyed órát sem, mert elélvezne az a szerencsétlen. Nem csodálom, hogy egy ilyen rossz szopás után nincs kedve az aktivitáshoz és inkább csak hanyattfekszik. A szad nem csak szopasra való, nyugodtan kérdezd meg tőle, közben is, hogy hogyan csináld, hogy jó neki, mert ez így kínszenvedés.
2022. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
74%
Amugy ha a szopás nem jó a pasinak ő is kinyithatná a száját sóhajtozás helyett. Értem én hogy a csaj a hibás mindenben, de legyünk már következetesek. 2 felen múlik.
2022. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem, hogy a hosszú ideig tartó szopás miért jelentené azt, hogy nem elég jó. Mi szándékosan húzzuk el, amíg csak lehet. Ha kell, rövid szünetekkel, csak ne legyen vége túl hamar.
2022. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
86%

Jogos 16-os. Én kifejezetten a hosszabb szopást kedvelem, mert annál nagyobbat élvezek. Nem értem a kioktató nők hadait most ebben a témában. A pali is szólhat a nőnek hogy változtasson.

Nyalás közben is akkor én vagyok a szar ha sokáig tart amíg elélvez tőle? Vagy ott is a csaj, amiért nem szól rám hogyan csináljam? :D A nők nagyobb nőgyűlölők sokszor.

2022. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
68%

"Nem csodálom, hogy egy ilyen rossz szopás után nincs kedve az aktivitáshoz és inkább csak hanyattfekszik."


Ez elég undorító komment. A csaj tesz a pasijáért, akarja az örömét. Ezért "cserébe" érthető ha a pasi nem figyel oda rá? Lehet nem olyan ügyes a csaj, de az igyekezetet is értékelni kell. Inkább egy ilyen nőt választanék, mint aki 2 perc alatt le akar zavarni mert azt hiszi az a jó, meg csak legyen túl rajta.

2022. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
85%
Itt a gyakorin mindenki a gyors szopás királynője, és aki ügyetlenebb ugyan, de lelkes, az ássa el magát😅.
2022. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
33%

Elöször is normális emberek, figyelnek egymás örömére, kényelmére, élvezetére, és megbeszélik a dolgokat. Szóval nem kell háromnegyed orát térdelni.

Ezenkivül ki nem élvez el 2-3 perc alatt szopástól ?

Itt valami zavaros dolog van.

2022. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!