Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,válaszoltok privátokra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,válaszoltok privátokra,vagy el sem olvasva törlitek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 2. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

szoktam válaszolni, de ha meg megtudják hogy nem ismerkedek, általában én vagyok a hülye k urva, hogy akkor minek írok vissza :D

ki érti ezt?

2022. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Én legtöbbször szoktam de sokan nagyon elkezdenek nyomulni hogy küldjek képet találkozzunk stb 24L
2022. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Visszaírom amíg normális a másik fél.
2022. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Az az üzenet tartalmától valamint a nyelvezetétől függ. Általában válaszolok, de volt már olyan is, aminek törlés és/vagy tiltás lett a vége.
2022. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Vissza szoktam irni :)
2022. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, hogy mit ír.
2022. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Én már nem válaszolok. Eleinte finoman lekoptattam az önjelölt dzsigolókat, de egyből ugatás jött vissza rá meg hogy én mégis minek vagy kinek képzelem magam..

Nem tudom mit hisznek itt egyesek magukról és rólunk nőkről, de én egyfajta szelektálásra használnám fel legszívesebben ezt az oldalt! Hamar kiszűrhető és eltávolítható lenne az összes aberrált a társadalomból!

2022. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Csak addig amíg normális dolgokról érdeklődik és követelőzik.
2022. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Mindig elolvasom de ritkábban írok vissza, csak azokra válaszolok amik nagyon szimpi üzik. :)
2022. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Mindig elolvasom de elég sok emberrel beszéltem itt mert nagyon szetetek de akivel egyszer lefutott a beszélgetés és újra ír neki nem szoktam válaszolni.
2022. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!