Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Az valóban sokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Az valóban sokat dobhat egy férfi szexuális kisugárzásán ha valami jó parfümöt használ? Vagy teljesen lényegtelen?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 14:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Én például most a Creed Erolfa parfümöt használom és nekem bejön ez a chypre illat, de meglepően sok negatív véleményt olvastam róla… Kiváncsi vagyok, hogy ez vajon mennyire férfias a nők szerint, rám rám férne hogy kicsit férfiasabb kisugárzásom legyen, mert elég feminin vagyok és szakállat sem tudok növeszteni (rendesen).


Ez a parfüm pl. minden alkalomra és évszakra jó a kritikák szerint, tehát mindennapi viseletre… Még szintén a Creedtől a Himalaya parfümön is gondolkodom, hogy beszerezzem. Az elég hasonló, szintén citrusos, de dominánsabban fás is.


Az Aventus a gyártó nagy slágere viszont nekem nagyon nem jött be, pedig az összetevők hasonlóak ott is. Talán a pacsuli miatt, az a fenti kettőben nincs… Vagy nem tudom.


Esetleg nektek kedves hölgyek van konkrét, kifejezetten kedvenc férfi parfümötök? Vagy tudjátok, hogy milyen típusú illatok jönnek be, ha egyáltalán?

2022. okt. 3. 14:30
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem számít az, hogy illatos legyen a partnerem, imádom a férfi parfümöket/tusfürdőket annyira jó illatuk van
2022. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezek noname pacsulik,a parfüm az a Paco rabanne, Calvin Klein,armani,Prada, Hugo boss,stb

.

2022. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

3 hülye vagy. Mondjuk tény hogy kevesebben ismerik őket, én is csak az Aventusról tudom hogy milyen. Mondjuk a pacsulit annyira nem érzem benne, de van egy olyan érzésem hogy pont attól népszerű hogy olyan semmilyen.


Amiket pasin szeretek: Fahrenheit, dohányos-vaníliás-kicsit édesebb illatok (pl Burberry London, bár az nem túl tartós).


Viszont szerintem nem kell ezt túlgondolni. Ha megismersz valakit akinek bejössz, akkor azt a parfümöt fogja hozzád társítani, amit gyakran viselsz.

2022. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Életem egyik legnagyobb sikere a nőknél az volt, amikor a Westendnél megállított egy elegáns, gyönyörű arcú nő az S-Bahnból kilépve, hogy fú de jó illatom van, mit használok? Elmondaná a férjének is, folytatta, amitől eléggé letörten válaszoltam neki hogy egy Tom Tailor Be mindfult meg egy Nivea Deep Controlt.
2022. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Jó illatok van, jól nézek ki és a kisugárzásom is tökéletes. Félnek a nők közeledni felém. Ezt több nő is mondta.
2022. okt. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én annyira odavagyok a férfi illatért hogy magamon is azt használok. Nem is értem azokat a férfiakat, akik nem használnak állandóan parfümöt, mikor annyira jó (bármilyet!). Ahogy azt sem, amikor egy férfival összefutok, és első 1-2-3 találkozón még befújja magát hogy jó benyomást keltsen, aztán azzal a lendülettel leszokik erről. Miért?:D
2022. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7!

Mert elfogyott a parfümje 😂.

2022. okt. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ezek noname pacsulik,a parfüm az a Paco rabanne, Calvin Klein,armani,Prada, Hugo boss,stb"


Te vmi nagyon nagy ökör lehetsz bátyja. A Creednek egy parfüme drágább, mint ez az összes, amit itt felsoroltál együtt. 70 ezerről indul egy 50 ml-es, ez egy niche márka, ami neked nyilván semmit nem mond, 300 eves multtal.

2022. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, amúgy Aventus alternativának nekem az Armaf club de nuit intense jött be. Az szinte ugyanaz mint az Aventus, alig érzek különbséget.


Erősítsetek meg csajok, én úgy vettem észre, és mondják is sokan, hogy az édesebb illatokat jobban szeretitek. Ez igaz? Tehát az ilyen fahéjas, vaniliás, csokis, virágos jegyeket tartalmazó illatokat.

2022. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!