Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek valóban ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek valóban ennyire fontos, hogy milyen egy lány kisugárzása?

Figyelt kérdés
Ezt az esetet már nem egyszer tapasztaltam, másoknál is. Van két lány ismerősöm, az egyik átlagos arcú, nem az a hűű de jó testű, viszont sokat mosolyog, közvetlen, beszédes, barátilag is elég jól kijön a fiúkkal. Van egy másik, aki elég szép lány, az arca, a teste irigylésre méltó. Viszont csendes, visszahúzódó, olyan tartózkodóbb, nem is enged magához olyan sok embert közel. Mindketten okos, intelligens lányok. De én azt vettem észre, hogy a fiúk többsége sokkal jobban bukik az elsőként megnevezett lányra. Többen akarnak vele beszélgetni, barátkozni, többen is udvarolnak neki. A másik lánynak is, csak neki sokkal kevesebben, és ritkábban. Kicsit "félnek" tőle, nem igazán mernek hozzászólni, vagy közeledni felé a félénksége miatt.
2014. máj. 6. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Te is szívesebben vagy egy közvetlen, könnyen barátkozó humoros fiúval mint egy csendes, komor, magának valóval nem?

Na ez oda-vissza működik.

2014. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Leszarom a nőket! Én diktálok :D De fontos, igen!
2014. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megérzik az emberek a metsző hideget és ürességet, ami a lélekből egy emberen keresztül árad. Ugyan így a melegséget, a fényt is.
2014. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!