Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban könnyebb kövér nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban könnyebb kövér nőt találni szexpartnernek,mint normál testalkatút?

Figyelt kérdés
Igazán kövér,nem telt nőkre gondolok.Szerintem a nagyon kövér nők gátlásosabbak.Vagy mégse? Ráadásul nem olyan sok az erősen túlsúlyos nő,akin 60-80 kg vagy még több felesleg van.

2022. okt. 3. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem könnyebb. A kövér nők is kapcsolatot szeretnének inkább, nem csak kúrópajtit. Illetve arányaiban annyi kövér csaj kapható alkalmira, ahány vékony, vagy izmos.
2022. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy az 1-es írja, és plussz ott van az is, hogy ők is jó pasit akarnak, szóval.....
2022. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is azt tapasztalom,hogy nem egyszerű extra nagy méretű nőt találni sem szex,sem komoly kapcsolatra.Az,hogy jó pasit akarnak természetes.Ki az,aki csúnyát akar....Szerintem amúgy a kövér nők zárkózottabbak.
2022. okt. 3. 15:03
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Azért jóval könnyebb találni, mint vékonyat.
2022. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy könnyebb, sok van belőle és kevesebb rá a kereslet.
2022. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kövér nők egy részénél alacsonyabban van a léc, de ennyi. Ők is emberek, van szépérzékük, ők is a helyes srácokra indulnak be jobban. A különbség csak annyi a pocakos férfiakhoz képest, akik szintén a jócsajokra indulnak be, hogy a dagi lánynak lehet szerencséje egy-egy félrészeg vagy nagyon kiéhezett helyespasival, míg egy pocakos, nem túl jó fellépésű csávónak kereken nulla esélye van egy jócsajra :)


És ugye ez egy kicsit olyan, hogy ha egyszer már voltál együtt egy igencsak vonzó partnerrel, utána hajlamos vagy azt hinni, hogy az a te szinted, az neked "jár" vagy valami hasonló. Sajnos ezzel én is így vagyok pasiként, egyszerűen 1-2 nagyon szexi partner, illetve érzelmileg beteljesült kapcsolat miatt a legtöbb nőt nem tartom vonzónak és a legtöbb kapcsolatot erőtlennek érzem.

2022. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm aki nő aki a ronda,pocakos pasikra gerjed. Csinos a nő de mégis ilyen fetish e van.
2022. okt. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Könnyebb persze, mivel tudják h kövérek és sok embernek nem kellenek így kapva kapnak minden alkalmon.
2022. okt. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én nem ezt tapasztalom,sajnos......

Sokan el sem hiszik,hogy tetszenek egy sportos férfinak.

2022. okt. 4. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!