Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos az orális szex egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szakítanátok azért egy lánnyal mert nem csinálja az orált? (Viszonozva sem erolteti, hogy márpedig nyalnod kell)


19L


2022. okt. 4. 15:21
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék
Nem szakítanék
Nem szakítanék, de zavarna
44 szavazat
1 2
 1/19 StevenUp ***** válasza:
72%
Nem túlzottan érdekel hogy csinálja e. Ez az előjáték egy alternatívája és nem egy kötelező elem
2022. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sosem volt fontos. A barátnőmet sosem kértem rá, hogy csinálja, de gyakran kielégít orálisan. Ha nem orálozna ez nálam nem lenne ok a szakításra.
2022. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek, nem kötelező elem, de jól tud esni azért persze. Bár sosem volt olyan párom, ahol adhoc oráloztunk (és más éppen nem történt), talán egyszer kétszer. Úgy hogy jobb szeretem a harci kedvet a puncira hagyni. ;)
2022. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Parommal 1,5 eve vagyunk egyutt, egyetlen egyszer sem kaptam tole oralt, de nem erdekel, szeretem ot, a szexualis eletunk is jo ettol fuggetlenul, hulye azaz ember aki ez miatt szakit
2022. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem fontos, én szakítanék
2022. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha maga a kapcsolat nagyon jó, erős feleség-alap, akkor nem biztos, hogy emiatt szakítanék, ha egy jól működő kapcsolatról van szó. Vagy ha ez számottevő, akkor így kell ismerkedni, értsd, pár randi vagy pár együttlét után ki kell deríteni és akkor még nem fáj senkinek a szakítás, mert az még nem kimondottan az.
2022. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem fontosabb mint a szex.

Valamiért jobban élvezem, adni is szeretem

2022. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem lenne fontos de popsis legyen!
2022. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Komoly hátrány hogy nem csinálja, de ha valami mást meg enged, amit szintén szeretek, pl popsiszex azzal tudja ezt kompenzálni.
2022. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal koromban volt olyan kapcsolatom ahol nem volt orál (sem pro, sem kontra), szerettük egymást, jó volt a szex. Mármint a fiatalkori szintemhez, szexuális kultúrámhoz képest.

Most már bele se kezdenék egy kapcsolatba ahol ennyire gátlásos a lány mert úgyse találnánk meg az ágyban a közös hangot.

2022. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!