Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen korosztály és külső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korosztály és külső jellemző a swinger klubbokban?

Figyelt kérdés
Sose voltam még, de kíváncsi lennék egyszer hogy megy ez. Akár privátba is megköszönöm ha írtok. 30-as vékony pasi vagyok. (Csak elkerülendő a felesleges leveleket azoktól akik ismerkedni akarnának hátha csaj vagyok)

2022. okt. 5. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szűk zárt kör ,és akkor biztos magasabb a színvonal.Szebbek, igényesebbek , vonzóbbak ,fiatalabbak.

Nézz real swinger videókat. Hát nem olyan mint a megrendezett valogatott szereplős filmek.

2022. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Klub függő nagyon. Ha egyedülálló vagy, akkor vagy nem mindenhová fognak beengedni, vagy jól elkérik a belépő árát.


Jó megjelenés, normális viselkedés, ez kb alap. De ha mások előtt nem megy, nem tudsz csajozni, nem nézel ki jól, akkor kb csak lementél szétnézni.


Szóval azért kell egy szint, pláne a gangbangekhez, nem egy kirakat, simán lepattintanak, ha arról van szó.


Amúgy nem voltam még, olvasgattam itt ott anno, de kb eddig jutottam én is. Nem vagyok egyedülálló, de a párommal nincs is erre igényünk.

2022. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem inkább a kíváncsiság vonz. Tiniként már akartam menni csak akkor se léptem meg...
2022. okt. 5. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Tiniként esélyed nem lett volna, az ajtónál hazaküldtek volna. Ez nem a tinik meg húszon éves srácok világa, inkább 30 felett a sokat látott és tapasztalt férfiak és nők világa, akik igényesek és tudnak viselkedni, tudnak hozni egy szintet.
2022. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

30-40-es korosztály a többség, de egyébként teljesen vegyes, 20-asoktól, 50-esekig mindenféle korcsoport és kinézet is előfordul (a csinostól a nem túl helyesig), kb. mint egy sima strandon.

5+2 klub van Bp-n, vidéken kettő, mindegyikben más a létszám, másban erősebbek, más jellegűek kicsit a családiastól a 120-140 fős "bulisabbig".

A #2-es bár lehet nem volt még, de helytállóak a megállapításai. Szóló pasiként mindenhova be kell jelentkezni előtte! S van olyan klub ahol nagyon limitálják a szóló pasik számát, a "keretet" pillanatok alatt feltöltik azok a törzsvendégek akiket már személyesen ismernek.

A mire van esély mire nincs... a gangbangben erősebb klubokban ha egy alap szintet megüt a külső megjelenésed ÉS normálisan kezdeményezel akkor oda lehet bevesznek 8., 10., x. szereplőnek. Ha jobb csajokra, helyesebb pároknál 3-asra apellálsz ott már külsőleg és kisugárzásra is meg kell ütnöd a szintet amit viszont elvárnak. Szimpátia alapján működnek ott is a dolgok!

A zártkörű bulik világa megint más, azok meghívásos alapon működnek, nagyon erősen szűrnek - főleg szóló pasik vonatkozásában (mivel van kikből válogatni) - kinézetre és személyiségre is.

2022. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

30-40-es korosztály van főként. Ahogy előttem írták, akad feljebb-lejjebb is, de ez az átlag.

Egyedülálló férfiként be kell jelentkezni telefonon.


A Tic-Tack nevű Bp-i klubbnak van üzenő fala is. Ott kiírhatod hogy hány éves vagy, milyen testalkat és mit szeretnél mielőtt mész. Vagy épp ráírhatsz olyanokra akik szóló padit keresnek

aznap élyszakára. Csak hogy ne maradj akció nélkül.

2022. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 az összes klubnak van üzifala, a TT-én speciel nem lehet semmilyen elérhetőséget megadni (Maci azonnal törli), annak az üzifala nem kísérőkeresőnek lett kitalálva. A DL üzifalán lehet elérhetőségeket megadni.
2022. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!