Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a párom biztos elment-e?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, heti minimum 2x mindig együtt vagyunk.

Én szerintem nagyon jó vagyok az ágyban, és ezt ő is megerősítette.

G ponton, nyelvvel, valamint lovaglás közben is elmegy

( utóbbinál ingerlem a csiklóját is, persze.)


A kérdésem arra irányul, hogy honnan tudom, hogy biztosan elment-e?…

Mert nem érzem a konkrét összehúzódásokat, vagy hogy rászorulna a péniszemre.

Mindig nagyon nedves lesz és érzem a sok váladékot, valamint remeg, mikor elmegy… és legtöbbször rögtön mondja, hogy mostmár ne érjek hozzá, mert 2-3x elment és nem jó neki, valamint sokszor rögtön pisilni megy.

de nem tudom, hogy az vajon megjátszott-e?


Hogyan tudhatom biztosra, hogy elment már?



2022. okt. 6. 19:33
 1/10 StevenUp ***** válasza:
76%
Onnan, hogy csapódik utána az ajtó
2022. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Onnan, hogy nincs már ott.
2022. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha illedelmes, elköszön előtte.
2022. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Kérdezd meg tőlle. És ha azt gondolod megjátsza magát akkor meg azt is, hogy miért játsza meg.
2022. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 GFman ***** válasza:
40%
Pont azokat írtad le amikből tudni lehet! Nekem volt olyan csajom aki pl. a lábait szorította össze olyankor, ha épp nyalás közben ment el, akkor úgy kellet lefeszíteni a combjait a füleimről.Érzékenyebb lesz neki utána, több nedvesség, ezeket nem lehet annyira megjátszani szerintem.A pisilési inger lehet mástól is sex után, de az már egészségügyi probléma miatt, pl. hólyaghurut.
2022. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket simán megjátszottam, ha nem volt ügyes a másik, egyszer sem buktam le. Viszont a férjemtől tudom, hogy orgazmus közben, feláll a szőr a lábamon, ha van rajta egy kis borosta, meg a mellbimbóm hirtelen összemegy egészen kicsire közben. Ezeket nem tudnám leutánozni, de azt nem tudom, hogy mindenkinél ilyen, vagy csak valakiknél.
2022. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell neked ezt firtatnod? A kétely csak megöli a vágyat hosszabb távon, szóval ha azt mondja jó volt, higgy neki.
2022. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyira jó vagy az ágyban, csak észre veszed, hogy orgazmusa van a nődnek.
2022. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges "jeleket" kutatgatnod mert az mindenkinél egyedi. Emberismeret, tapasztalat és a partnerre való ráhangolódás - más nem segít.

Érdekesebb viszont hogy egyáltalán miért merült fel benned a kérdés, miért vagy benne bizonytalan???

2022. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Orgazmusnál kitágul a pupilla es ugy is marad egy darabig.

Millio nő lebukna a szinjátékkal ha ezt figyelnék.

2022. okt. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!