Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csíphet análisan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csíphet análisan a síkosító?

Figyelt kérdés
Vaginálisan nincs gond vele, illetve az anál sem mindennapos hogy bármilyen sérülés/seb fennálljon.

2022. okt. 7. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ezek szerint mégis fennáll "valami" ha csípi, pl. belső aranyér. Cseréljétek le akkor egy másikra.
2022. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elegendő egy hajszál, vagy mikro repedés, meg az ánusz sérülékenyebb mint a vagina nyálkahártya!
2022. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Pl.mert a síkosítót nem a beledbe terveztèk?
2022. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
használj köpést
2022. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló!

Fel van tüntetve rajta hogy vaginális, orális és anális használatra is egyaránt jó! Attól, hogy neked ez nem a preferenciád, másnak még lehet az🤗

2022. okt. 7. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezért nem szeretem ezeket a cuccokat, mert mindig van benne valami, ami irritáló.

Análra inkább krém, mi körömvirágosat szoktunk.

2022. okt. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Körömvirág krém az tényleg jó!

De én használtam neogranormont, meg valami komolyabb kistubusos kézkrémet.

2022. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiszàradt bőr miatt.

Ilyenkor erdemes testápolóval bekenni. Aztán ha beszívta utána jöhet a síkosító.

Persze vágom hogy milyen a szitu hogy rakjuk be oda kívanas vam stb. Nem keszülsz rá.

Szerintem annyi ez hogy ha szaraz a bőröd, akk a fürdés után ne csak a tested es vegtagjaidat kend be testápolóval hanem a popódat is.

2022. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!