Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állt már fel úszoda vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állt már fel úszoda vagy kondi zuhanyban?

Figyelt kérdés
Mit csináltál? És másé ha felállna de meglátnád te mit reagálnál? Egyébként onnan jött a kérdés, hogy a zuhanyban tegnap láttam egy csávót aki verte a farkát. Elsőre azt hittem csak mossa de nem. Hisz nem moshatta folyton. Vagy értitek. Agyaltam miért csinál ilyet egy 18-20 éves csávó. Aztán arra gondoltam lehet ezt látta egyetlen megoldásnak hogy ne álljon. Vagy meleg/bi lehetett. Bár erre nem gondolnék hogy az.
2022. okt. 8. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Bi srácként mondom hogy tuti nem volt bi vagy meleg. Ez csak ilyen legenda. Egy srácot se tudok aki ilyet csinálna pedig kb 15 sráccal voltam már. Szóval nem hiszem. Lehet hogy inkább magamutogató. Tudod aki arra izgult hogy megláthatják. Egyszer dugtam egy csajjal szabadban őt az izgatta, hogy lebukhatunk. Sőt volt hogy egy vonat sín mellett szopott le. És közben magát is ujjazta. Nem viccelek akkor élvezett el amikor jött a vonat és megláthatták. Elsőre azt hittem véletlen de mikor újra rábeszélt akkor is így volt. Szóval ez is valami hasonló lehetett. Vagy csak neked tűnt úgy hogy veri.


Amúgy nekem is állt már fel attól hogy a meleg víz csorgott végig rajta. Befordultam hogy ne lássák és vártam míg lelankad. Ennyi a megoldás. Akkor szar ha valakinek nagyon nagy van. Gondolom azt nehéz takarni.

2022. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Uszoda zuhanyban volt ilyen egy-kétszer, de csak mert helyes lányok is voltak az uszodában és a medencében elég jó látványt nyújtottak. De természetesen én nem csináltam semmit a zuhanyzóban emiatt, lekonyult magától idővel.
2022. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem de ha ilyet látnék, lehet nekem is elkezdene állni
2022. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ember akkor alrébbfordul kultúráltan..
2022. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó csajt látok, bárhol feláll!
2022. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen

Egyrészt a melegvíz másrészt a jó csajok.

Nem csináltam ügyet belőle beljebb fordultam és vártam míg lejjebb lankad

Amúgy sok embert látni hogy a melegvízről kicsit megduzzad neki de természetes

2022. okt. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!