Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az izmos konditerembe járó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izmos konditerembe járó pasikat hogyan lehet felszedni?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatnak, szeretnék össze jönni egy ilyen pasival szexkapcsolatra, de hiába járok terembe, a pasik mindig csak magukat nézik a tükörben, a lányokat sosem.

2022. aug. 11. 18:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzá tennék hogy mások szerint jól nézek ki, 170 cm magas, 60 kilós lány vagyok.

23l

2022. aug. 11. 18:49
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már magad Petikém :D
2022. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne írjatok neki

Kamu az egész

2022. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Miért hiszi mindenki azt hogy kamu az ilyen kérdés?

Ha nem tudtok hasznos választ írni akkor légyszi inkább ne valaszoljatok.

2022. aug. 11. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy,azok magukat vagy a pasikat szeretik.
2022. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy, ahogy a nem izmos pasikat!
2022. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csajszi ha akarsz egy pasival randizni kavarni... Akkor baby steps mondjuk kérd meg hogy fekve nyomashoz álljon be párnak veled... Aztán sorba többi gép. Ha ez megy és szimpi akkor közös talit valamit vagy ő fog ajánlani :D vagy kérdezz rá a szaunara ha nem veszi akkor meleg vagy foglalt... Sok sikert kívánok ha kérdezni akarsz írj
2022. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Nápam pl alap, hogy alacsonynak és túlsúlyosnak kell lenned, D-s kosarakkal legalább. Szóval a te testalkatod nálam eleve nem játszik.
2022. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Ott vagy a terembe, kiszemelted a pasit.Odabillegsz hozzá és megkéred hogy segítsen.Pl. guggolásnál álljon mögéd, hogyha eldőlnél a súllyal tudjon segíteni :) Aztán szexin elkezdesz előtte guggolni :) Egy kicsit hátrébb is léphetsz,és a guggolásnál a fenekedet felé tolhatod.Ha ez nem lesz ráhatással és nem akar megfektetni akkor valószínű meleg.
2022. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na most én magamból tudok csak kiindulni, de én nem dugópajtit keresni járok a terembe. Én is szoktam nézegetni magam, mert szeretem látni az eredményeket és a változást, ahogy folyamatosan szintet lépek a magammal szemben támasztott elvárásaimmal. Saját tapasztalat alapján az ilyen kis pálcika testű majmok járnak csajozni a terembe, de belőled is kiindulva, sejtem hogy nem rájuk hajtanak a nők
2022. aug. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!