Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti tolakodásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti tolakodásnak vennétek ha utcán, boltban vagy egyéb nyilvános helyen szólítanának meg, esetleg bókolnának nektek ?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy olyan férfi aki külsőre bejön nektek. Érdemes ilyennel próbálkozni még manapság ? 😅
2022. okt. 11. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól nézel ki, akkor szinte bármit lehet.
2022. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2022. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos pasiként kb. csak ezzel érdemes.
2022. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
A leszólítást, bókolást nem szeretem, de ha valaki egy normális beszélgetést kezdeményez, az nincs ellenemre. Sajnos erre csak nagyon kevesen képesek.
2022. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom ki hogy van ezzel, nekem jólesne.

Már ha tényleg jó pasi.

2022. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Párszor volt már hasonló, mindig jól esett. Szeretek így ismerkedni emberekkel, pláne ha egy ilyen tök random szituáció szüli a dolgot.
2022. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Jajj, hagyjuk már. A legtöbb mai nőnek a férfiak már nem tudnak kihívóan, pikírten bókolni, mert beállnak egy kölcsönmerci mellé egy tinderfotó erejéig, azt' jóvan. Meg napszemcsiben feszítik azt is, ami nincs.


Én egyszerűen azt mondom a nőknek, amit gondolok, és dacára a külsőmnek és az itt elhangzottaknak egész jó a sikerrátám.

2022. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ mit mondasz és hogyan. Fényévnyi különbség van a tolakodó zaklatás és a finom diszkrét bók, dicséret között. Előbbitől minden nő menekül, utóbbi majd' mindenkinek jól tud esni.

A leszólítás megint más kérdés, ha normális, könnyed kommunikációra törekszel jól is elsülhet akár, ha nyomulsz akkor meg kioffolnak.

2022. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 lásd még: Karinthy: Barack
2022. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha bejön akkor nagyon jól esne. Ha nem jön be, de kulturáltan, udvariasan bókol vagy megdicséri valamim (1x volt ilyen), az is fel tud dobni, csak ne nyomuljon.
2022. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!