Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nagy általánosságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagy általánosságban elmondható, hogy egy hosszabb pénisszel jobb, élvezetesebb a szex, mint egy rövidebbel?

Figyelt kérdés

Nyilván nem extrém méretekre gondolok, pl. 5 vagy 25 centire.

Rövidnek vegyünk egy átlag alatti 12-13 centit, hosszúnak pedig egy átlag feletti 17-18 centis méretet.

A körméret mindkét pénisz esetében azonos.



2022. okt. 12. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nincs lényeges különbség.
2022. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen ezt én így gondolom.Látványra is izgibb.
2022. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Leírtam már az igazságot párszor. Legjobb 16-20cm. Asszonyok akiket lekezelek imádják
2022. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Általánosságban elmondhat: az értelmes, figyelmes pasival jobb a szex, nem azzal aki fejben, szexuális érettségben még csak ott tart hogy a jancsikáját méregeti.
2022. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Sokkal jobb nagy farokkal de azok ilyen 20+sak.
2022. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagy általánosságban elmondható, hogy qrva unalmasak már ezek a kérdések!!!
2022. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokkal jobb. Mivel nekem a méhszájamnál érzékenyebb, ezért csak azt élvezem igazán, ha minimum súrolja. Ott váltja ki a kéjes érzést.

De ez egyéni, mint minden a szexnél.

2022. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Vastagság és a keménység döntőbb a csajoknál, nyilván azért nem legyen nagyon rövid.
2022. okt. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Igen, sokkal jobb. Egyetértek a #7-es válaszolóval.


Én is akkor élvezem igazán, hogy ha egy pénisz elég mélyre beér. Ez biztos mindenkinél egyénileg változó - nálam ez 18 centinél kezdődik, de nem utasítok vissza egy 20-21 centiset sem. Az is előnyös, hogy egy nagy nem csúszik ki bizonyos pózokban, sokkal változatosabban lehet vele játszani.


Ha minden egyéb paraméter változatlan, külsőre is sokkal izgatóbb, vonzóbb egy hosszabb, nagyobb kuki látványa mint egy kisebb...

2022. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
A kritikus paraméterek szerintem is inkább a vastagság és keménység, ahogy előttem is írták. A hosszúság egy normál tartományon belül nagyjából lényegtelen, néha a kicsit rövidebbel könnyebb "bánni", nem szisszenek fel egy hevesebb mozdulattól, mert nem tud hirtelen túl mélyre menni.
2022. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!