Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Partnerem szeretne heti 4-5x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partnerem szeretne heti 4-5x popsiszexet. En is kedvelem az anált, de nem lenne ez már picit káros? 21L

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 09:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Heti 4x 5x?

Magyarán csak a sggd bszná egész héten?

Látszik! Húszonéves gumiparás, sggbe élvezős h...e gyerek.

Néhány hét és huhogni fog a sgglykad.

2022. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Húú Húú
2022. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Én heti rendszerességgel sem engedném nem hogy minden másnap...

Én is szeretem az anált de minden ünnepnapon. Nem csépeljük el a hétköznapokra... az élvezet miatt is, meg amiatt is, hogy ne legyenek széklettartási problémáim.

2022. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%

Minden nap ugyanazt "enni"?

Sivár szexuális kultúrára mutat!

2022. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Havonta 1-et engednék max.
2022. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Mi heti 3szor szoktuk

Semmi baj nincs belole eddig es nar egy eve igy megy

Annyi h mindketten nagyon elvezzuk

2022. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

És mi lesz a kövi lépés? mélyíts a hangodon, és viselj álbajuszt? :D


Vagy csak szimplán arról van szó hogy annyira nem vagy szűk hogy muszáj ehhez folymaodnia ha érezni akar valamit?

2022. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem lesz semmi baj, nyugi! Nem kell felülni minden utcai legendának! Annyi lesz egy idő után könnyebb lesz a "tágulás" nem kell annyit vacakolni. Megtanulod magad elengedni. Persze síkosító akkor is kell, de kb úgy fog működni mint a pnci. Akár parkba, egy padon be tudod fogadni a párod.


Én 31vagyok,naponta kívánom, és kapom is az anált. Van hogy napi 2x is😉

2022. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
meg könnyebb lesz a befosás is a szétroncsolt ánuszon keresztül. szerintem nem lesz olyan vicces 30as 40es éveidben inkontinencia miatt nonstop pelenkát hordani, csak mert a korabeli pasidnak bejött a perverzebb szex. Ja aki addigra már sehol nem lesz, mert elhagy egy másik análkedvelő csajsziért, akinek még erősebb a szorítása, de csak addig, amíg az ő seggét is rongyosra nem dugja, és így tovább..majd találkozol vele proktológián, és megvitathatjátok kit hányszor túrt farba, de ez már nem egy vidám beszélgetés lesz, hanem szégyenteli, mert nem mertek kapcsolatot teremteni az állandó pelenkaviselés miatt, ezért magányosan élitek le az életetek, na meg mocskosan, büdösen, mert állandóan becsináltok és tisztálkodni kell.
2022. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Ennyi anál szexhez rendesen oda kell figyelni mindenre vagy különben a szél is átfog menni rajta pár hét után...
2022. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!