Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányo előfordult már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányo előfordult már, hogy valamilyen szexuális tevékenység közben hívtak és felvettétek telefont, majd finom folytattátok azt a beszélgetés közben?

Figyelt kérdés
Nálunk többször előfordult ilyen, barátnők, anyja stb hívták, ő meg közben verte vagy orálozott nekem.

2022. okt. 14. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkinek elofordul h kozbe hivjak es felveszi de nem akarjak megszakitani

Nalunk szinte mindig mikor nap kozbe csinaljuk

2022. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Kit érdekel?!
2022. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha téged nem, akkor minek fecsérled itt az írogatásra az idődet te bánat?
2022. okt. 14. 13:45
 4/11 anonim válasza:
Velem nem volt még ilyen, sosem venném fel, vagy ha mégis akkor abbahagynám és utána nagy valószínűséggel nem is tudnám folytatni. Nagyon kizökkentene a kívánós állapotból ha anyám hívna
2022. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

kapcsolatunk elején volt olyan, hogy egy pasi-barátja hívta barátnőmet, aki szintén nagyon csapta a szelet neki, tudta ő is, hogy a pasi nagyon gerjed rá, udvarlás címszó alatt volt, hogy többször felhívta és sokat lelkizett neki (a srác sokat dumálós, lelkizős volt, párom nem bánta, de néha emiatt azért sokat dumált a srác telefonon, pedig tudta, hogy én már összejöttem vele)

Szóval éppen ágyban voltunk, a srác hívta, párom felvette, pasi elkezdte lökni neki a dumát, hogy ő még mindig úgy érzi, hogy ők összeillenek blabla, én meg elkezdtem játszani a párommal, amíg a pasi kiöntötte neki a lelkét. Vicces volt, bevallom volt bennem egy "cseszd meg, ő már az én barátnőm, ne hívogasd" felfogás, ezért odatettem magam és úgy kinyaltam, ahogy csak tőlem tellett és utána a legkeményebb dugást produkáltam, aminél be kellett tapasztania a száját páromnak, hogy a pasi ne hallja a nyögéseit.


Párom a szégyen és tabu kombinációjától igazán nagyot élvezett, de nem vette el a telefont a szájától, szóval miután én végeztem, párom lihegve szépen lerázta a srácot és vége volt. Később mesélte, hogy a srác megint nagyon elkezdett reménykedni és hívogatni, mert úgy érezte aznap nagyon jót beszélgettek és sok érzelmet érzett párom felől és úgy gondolja újra van esélye, ezért megint próbálta randira hívni. :)

2022. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, aki mindig "rosszkor" hívott vagy írt. (Maszti közben) Néha visszaírtam, hogy most nem alkalmas, máskor nem, hanem felvettem, és nem árultam el neki, épp miben (hmm :) ) vagyok, csak folytattam csendben. Ha szóba hozta valahogy a szexet, előfordult, hogy rájött, hogy épp ilyesmivel foglalatoskodtam, akkor ő is belelkesült és kérte, hogy csináljuk közösen. Óriásiakat élvezett a hangomra. 15+ éve jártunk is, aztán nem maradtunk együtt. Mással nem kerültem ilyen helyzetbe, csak vele.
2022. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Csináltuk tovább. Izgalmas volt. Bár inkább nem vesszük fel a telefont, de kipróbálni jó volt.
2022. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt. A prosti lerendezte a következő kuncsaftal a talit miközben a farkamon lovagolt és a melleit markolásztam.
2022. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Felvettem. Nem hagytuk abba. Nehéz volt visszafogni magam. A pasim direkt szívatott. Alig bírtam csöndben maradni. Direk úgy csinalta, ahogy tudja hogy szeretem. 25L
2022. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amiert telefonalok, azert a kezimunka meg mehet :D
2022. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!