Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, jó érzés ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jó érzés ha egy jóképű, izmos barátod van?

Figyelt kérdés
Jó érzés ha ilyen fiúval vagy kapcsolatban és ilyen fiúval szexelsz?
2022. okt. 15. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ szeretem-e
2022. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Le..ar.m!Sok izom, kevés agy, önimádat, aztán csak a dgás.

Nem köszi!

2022. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Igen
2022. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Izmos, jóképű férfi, nem fiú.

Imádom

2022. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Persze hogy az. Én nem megyek, hanem megjelenek.. na ez a különbség köztem még sok pali közt. Ha én ott vagyok valahol kitűnök a tömegből, nagy izmos, kigyúrt test, pacek a toppon, nem a sok pancsert nézik meg a nők, akik eltűnnek mellettem..mindig a kigyúrt kell a nőknek, csak itt azért mondják az ellentétjét, hogy lenyomják az egonkat, de hát àtlátok én ezeken a nőkön

24

8x bajnok

2022. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, mert pont, hogy azt szeretem, hogyha egy férfi teste nem tökéletes. Vékony ne legyen, de ha van egy pici pocija, az nem zavar. 🙂
2022. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vonzódom az izmos férfiakhoz, de ahhoz hogy jó érzés leyen, érzelmek kellenek.
2022. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális esetben mindenki büszke a párjára. Pont azért, mert szereti. Tehát nem az izmoktól lesz jó érzés megjelenni valakivel.
2022. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a férfi aki megüti az átlagot abból mind lehet jóképű ha kellően ad magára, és izmos is lehet bárki.
2022. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!