Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legtöbb lányok tényleg nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb lányok tényleg nagyon ritkán van vagy sosincs orgazmusa?

Figyelt kérdés
Lézetik olyan hogy egy 25 éves nőnek sosem lett volna orgazmusa?
2022. okt. 15. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
létezik
2022. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha maszturbálás közben sincsen orgazmusa az már gondot jelenthet. De egyébként létező jelenség. Nekem sokáig partnerrel sem volt...mondjuk az a partner miatt volt. Ennek ezer oka lehet, hogy valakinek miért nincs.
2022. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nok szexualisan 30 40 korul érnek meg. Nem is értem ezt a pasik miért nem tudják
2022. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban mindig volt orgazmusom, egyéjszakásban csak ritkán.
2022. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik akinek még 35, 45 éves korában sem volt, de a legtöbb nőnek van. Az más kérdés, hogy a nők többségének csak a csikló direkt ingerlésével és megfelelő partner is kell hozzá.
2022. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán.inkabb csak masztival.
2022. okt. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

simán lehet

nekem pl 21 éves koromig nem volt orgazmusom, pedig jó volt jó volt, mindig azhittem hogy ez az, és nem értettem mi ez a nagy felhajtás ekörül, amég végül egyszer nem sikerült

2022. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!