Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenkinek nehéz párt találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Vagy csak annak nehéz aki nem néz ki jól?

Mert a szép lányoknak és a helyes fiúknak kb mindig van kapcsolatuk.


Amúgy ez nem igazságtalan az élettől hogy aki jó külsővel születik az jobban érzi magát, mert mindig van társa és nem egyedül kell szomorkodnia hogy nem kell senkinek? Mert az ha van az embernek társa az nagyon örömet tud okozni.


2022. okt. 16. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem nézel ki jól akkor keress kevésbé jól kinéző nőt magadnak. :)

L

2022. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Az élet minden területén óriási előnyt élveznek a szépek és ez az ősidők óta így van.
2022. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát igazából szerintem mindenki mást tart szépnek.

A párkeresés pedig úgy gondolom legtöbbünknek azért igencsak nehéz.

2022. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Én tök átlagos vagyok mégis tudok csajt találni komolyabbra akár, vagy lazábbra.
2022. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 StevenUp ***** válasza:
90%
Én sem tartozom a jó pasik listájához. De elég határozott vagyok és ez is tud imponálni a nőknek. Társaságokba járok, nem szeretek otthon ülni, így tudom azt kompenzálni hogy nem vagyok szép. 🤷‍♂️
2022. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
74%

#1, Lacika, szerintem feküdj vissza.


Kérdező: àltalàban a kevésbé dekoratív, alulfejlett szociàlis kézséggel rendelkező, vagy irreàlis kívànsàglistàval rendelkező egyének maradnak hoppon.

2022. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez így van, ahogy Noren írta.


Az meg, kérdező, hogy az élet igazságtalan... ki mondta, hogy igazságos?


Ez egy kutya világ, amiben farkastörvények uralkodnak.

2022. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha már jó külső... Sokan mondják, hogy a jó nők kb. 5 perc alatt keríthetnek partnert szexre, megvan a lehetőségük azzal szexelni, akivel akarnak.


Ez igaz lehet. Szexpartnert keríthetnek bármikor. De PÁRT ők is ugyanolyan nehezen találnak, mi több, még nehezebben talán, mint az átlagjózsi...


Szóval akik állandóan ezen a kérdésen szoktak rugózni, ebbe azért belegondolhatnának.

2022. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Én viszonylag jól nézek ki mégis nehéz. Mondjuk nekem mentális problémák is állnak a háttérben.
2022. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Valóban így van
2022. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!