Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon bejöhetek a munkatársamnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejöhetek a munkatársamnak?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem vele a munkámról és többször tett utalást rám. Olyasmiket, hogy nem csoda, hogy megnézik a fenekem mások, meg hogy én hordhatok nyugodtan haspólót mert csinos vagyok. Meg tegnap ezt mondta" leülhetek melléd a padra? Azt már mondani se merem, hogy te ülj az én ölembe "

Egyébként régebben is dicsérte már meg a külsőm, vékony vagyok, jól áll a ruha meg ilyesmik.


Ez azért furcsa nekem, mert ő 36 éves én pedig 22 és családja van neki. Semmit nem akarok tőle, még mielőtt jönnek a kommentek! Ettől durvábbakat sose mondott. Belefér ez szerintetek egy férfi és női munkakapcsolatba?



2022. okt. 16. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Szimplán véleményt mondott és bókolt! Ez természetes, hiszen férfi!
2022. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem fér bele. A reakcióidra kíváncsi, és idővel nyilván közelebb is kerülne hozzád, ha te pozitívan reagálnál a beszólásaira.
2022. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Depressziós vagyok, hagyj.. ***** válasza:
87%
Dehogy fér bele. Puhatolózik, hogy mutatsz-e hajlandóságot arra, hogy megdughasson.
2022. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem reagálok az ilyenekre semmit, nem tudok erre mit. Én nem akarok tőle semmit, viszont jó munkakapcsolat szükséges hosszú távon.
2022. okt. 16. 12:21
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Szia, én is családos férfi vagyok és én is szoktam hasonló képpen bokolni a női munkatársaimnak. Persze csak azoknak, akik ezt szívesen veszik, és kölcsönös de ez az elején kiderül.

És nem is akarok tőlük semmit, csak nekik is és nekem is jól esik, ha olyannal beszélgetünk, ahol van egy kölcsönös szimpátia.

Viszont ember függő, h ki hogy áll hozzá mert vannak olyan férfiak, akik hátsó szándékkal flörtölnek.

De egy értelmes nő sztem ezt észre tudja venni.

2022. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem rossz pasi,viszont családja van, én pedig nem leszek egy szarhazi köcsög.
2022. okt. 16. 12:22
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te pasi vagy! Elszóltad magad! Egy nő nem lehet k.csg!
2022. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Pasija válogatja,örülj neki ha bókol megdicsér.Ne gondolj bele többet.Nekem is van a munkahelyemen egy férfi aki hasonlóan viselkedik,ő is nős.Nekem ez belefér,én is szoktam vele kacérkodni,olyan poénos,jópofa.Amúgy lehet,hogy ha tehetné,engedném akkor rám mászna,hiszen férfiból van. :)
2022. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Rohadtul nem fér bele, és ezt férfiként mondom.
2022. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan bejössz neki! De ezek a dolgok már túlmennek egy munkatársi kapcsolaton!
2022. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!