Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány amúgy akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány amúgy akit izgat egy fsz kiverése, maga a látvány?

Figyelt kérdés
Mire gondoltok olyankor? Büszkeséggel tölt el titeket vagy semmi extra?
2022. okt. 16. 23:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
izgat, ha valaki kukkol (pl. bokorból) én meg pisilek és közben a kukkoló az én látványomra veri
2022. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat, ha videón küldi a pasim. Mivel távkapcsolatban élünk, ez marad nekünk, amivel kölcsönösen feltüzeljük egymást.
2022. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Videon??? Lehet nem is az ő farka
2022. okt. 17. 12:26
 14/14 anonim ***** válasza:

Az exemet pontosan ez izgatta a leginkább. Sokszor kérte, hogy mutassam meg, hogyan verem ki, de csak egyszer tettem meg, és ahogyan nézte, a keze máris a puncijában volt, amit máskor a jelenlétemben sosem tett meg.

Szerintem sok olyan lány van, aki kiváncsi rá, akit izgat, de általában kevesen nyílnak meg ennyire. Talán az is benne van, hogy ezzel annak az együttlétnek vége is.

2022. okt. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!