Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok ilyen pontosan mérik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ilyen pontosan mérik be a péniszt is, mint az apjuk magasságát?

Figyelt kérdés

Nem egy lány menőzött már nekem hogy apuci 190 cm vagy afeletti. Mikor megláttam meg simán egy 180 cm-es fickó vagy még annyi sem.


Ha ilyen pontossággal lövik be a péniszt, akkor még szép hogy az átlag 15 cm-re itt MIND AZT ÍRJA exemnek 18/19 cm volt. Na persze... magasságot könnyebb mérni és még az sem megy nekik, vagy csak ennyire szeretnek Menőzni!


F/21



2022. okt. 17. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Most mi is az igazi kérdésed??? Nem igazán világos mit akarsz pontosan megtudni.
2022. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen egy 15cm-t simán 20-nak gondolok. :) Én úgy szoktam saccolni,hogy rámarkolok neki és tudom a markom szélességét.
2022. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Már ne is haragudj, de magasságot mérni a férfiak sem tudnak...

10-ből kilencszer legalább 5-10 centivel alacsonyabbak, mint amit pl. társkeresőn kiírtak. De olyan is volt, hogy a pasi engem akart meggyőzni, hogy méreckedjek újra, mert ő is ilyen magas, de én szerinte sokkal magasabb vagyok.

Igen, nála tényleg magasabb voltam, csakhogy nem nekem kellett volna újra megnézni...

Egykutya a féfi és nő is, nem kell foglalkozni az idiótákkal.

2022. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó csak ezért ez sok férfiak egóját elveszi. Hisz nincs, akkor farkam amit itt írtok, nem is merek ismerkedni. Csak nem egyszer csalódás ért már mikor nyálaskodtak apucival, hogy 190 cm meg 196 cm és még 180 sincs a csóka.
2022. okt. 17. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
#4 azét tudja elvenni akinek eleve nem volt túl sok. Az "találni" fog mindig valamit ami miatt szoronghat. Speciel átlagméretem van, de pont lepotty, mekkora volt az exének, egy incifincit sem érdekel amikor kezdeményezek egy csajnál.
2022. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 14 cm és több csaj is azt mondta, hogy “milyen nagy” és 18 cm-nek tippelték.


Én nem szoktam soha nagyobbnak hazudni, viszont amikor ezt kimondta egy lány mindig kínosan éreztem volna magam, hogyha azt mondom, hogy “hát, amúgy csak 14”. Ezért vagy nem mondtam rá semmit, vagy azt mondtam hogy “ez túlzás, inkább olyan 16”… Nem tudom miért. Ha az előtt kérdezték meg, hogy mekkora mindig elmondtam az igazat, hogy csak 14.

Ebből sem volt még soha probléma.


Viszont nem tudom, hogy ránézésre miért pont 18-ra tippeli mindenki, ez valami mágikus szám.

Meg arra is gondoltam már, hogy Ők sem gondolják ennyire nagynak, csak azt gondolják hogy nekem jólesik, ha nagyobbnak mondják… De én nem így működöm.


A magassággal kapcsolatban én azt vettem észre, hogy a férfiak 99%-a túloz. Én 172 cm vagyok, nem valami magas, de nincs ezzel baj… Ha magasabbnak mondom magam, még nem leszek ténylegesen magasabb.


Viszont egy csomó férfi, aki 1-2 centivel magasabb nálam, 180 centinek mondja magát.


Olyan is volt, hogy nálam 5 centivel alacsonyabb srác mondta magára, hogy Ő 172 cm és kérdezte, hogy mennyi vagyok. Miközben láthatóan magasabb voltam nálam, nem mondhattam azt, hogy “én is 172 vagyok” :D Ezért csak azt mondtam, hogy “170 valamennyi, nem tudom, de 180 alatt”. :)

2022. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2.


És milyen széles a markod, ha megkérdezhetem?

2022. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
A péniszméretre a fiúk vannak ráizgulva. A lányokat nem érdekli.
2022. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ehhez az is hozzájön, hogy konkrét példát mondjak, hogy az első barátnőmnek azt hazudtam, hogy 18 centi (a valójában 15 cm) farkam. Hogy miért? Mert hülye vagyok, de bizisten nagyobb volt az önbizalmam ettől és keményebb a farkam. Elhitte hogy annyi. Ami mégjobb, hogy az előző pasijának elvileg 16 cm volt, és mondta, hogy az enyém tényleg jóval nagyobb. Ha ez igaz (és nemcsak a lelkem akarta simogatni), akkor azt jelenti, hogy az előző pasija is hazudott. Na ezért nem tudják a csajok, hogy mi az igazság. Jelenlegi barátnőm pl azt mondta elsőre, hogy 20 cm a farkam. Azt hitte szivatom, mikor mondtam, hogy 15 cm. Sajnos mi férfiak így vagyunk kódolva, nagyon fontos ez nekünk.
2022. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!